Xanadu Resort Hotel

From

Duration

Tour Type

Objektet
Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për udhëtarët. Shumica e kateve janë të aksesueshme me ashensor. Qasja në internet pa tel në vende publike i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Objektet e kuzhinës së hotelit përfshijnë një restorant, një bar dhe një pijetore. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Veçoritë shtesë në ndërmarrje përfshijnë një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore, sallon ndenje dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat e shtruara me qilim kanë një krevat dopio ose një krevat divan. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Guests do të gjeni gjithashtu një stacion çaji / kafeje të përfshirë si standard. Një telefon, një TV dhe WiFi shtojnë komoditetin e pushimeve. Udhëtarët do të gjejnë edhe pantofla në dhomat e tyre. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë dhënë për përdorim të përditshëm. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezllonet dhe cadra dielli në tarracën e diellit ofrojnë një vend të mrekullueshëm për t’u çlodhur. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Shumëllojshmëria ofrohet nga një gamë e gjerë e aktiviteteve sportive të ofruara në hotel, për shembull tenisi, volejbolli në plazh, basketboll, golf, një gardërobë dhe gjuajtje me hark. Mysafirët mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë e sporteve të brendshme në objekt, duke përfshirë një palestër, pingpong, bilardo, shigjeta, bowling dhe gjimnastikë. Akomodimi ofron një sërë shërbimesh në zonën e Wellness, të tilla si një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie, trajtime masazhi, trajtime kundër plakjes dhe aplikime Ayurveda, dhe për një tarifë shtesë, një dhomë me diell. . Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko dhe një klub për fëmijë.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Hoteli ofron edhe snacks. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
Pagesa
Në ndërmarrje pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,