Wind of Lara

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Lara 12km nga aeroporti i Antalias dhe 19km nga qendra e qytetit.

   

 • Vendosja:

  Akomodimi: Numri total i dhomave 276, dhoma standarde (26m², një dhomë gjumi, një banjo – një krevat francez + krevat , max.2 + 1pax), dhoma familjare (42m², dy dhoma gjumi me derë në mes dhe dy banjo, max.3 + 1pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, tharëse flokësh, sistemit qendrore e të ajrit të klimatizimit qe punon sipas kushteve atmosferike, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë, pije freskuese rimbushen çdo ditë), kettle, set per kafe dhe çaj, arke, TV satelitor dhe kanale muzikore, dysheme me laminat, ballkon, WI-FI interneti(pa pagese).

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, dreka, ushqim i lehtë pasdite, dhe vonë në mbrëmje, të gjithë pijet vendore dhe standarde nga importi pije alkoolike dhe jo alkoolike deri në ora 02:00, akullore pasdite gjatë orëve të caktuara, restorant në plazh ushqim dhe pije. Nuk përfshihen: A’la carte resotrantet, ,të gjitha pijet pas ores 02:00, pije të speciale nga importi, pije ne shishe, vera speciale, vera nga importi, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor restorant kryesor me byfe të hapur, A’la Carte restorantet: kuzhinë Turkuaz- Turk, Cilantro – kuzhinë Italiane, Capari – restorant Peshku, bare rreth kompleksit të hotelit. Me pagesë janë: mjeku, larja rrobash dhe hekurosja, kujdestari fëmijëve, floktari, telefon, faks, interneti, qendra tregtare, rent a car. WI – FI interneti në zonën e hotelit dhe në dhomat është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat – me rërë dhe guralecë, 700 m nga Hoteli, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë. Shuttle autobus gjatë gjithë kohës falas.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme për të rriturit dhe fëmijë, nëntë rrëshqitëse në ujë, fusha tenisi, banjo turke, banjo me avull, sauna, basketboll, gjimnastikë, dart, pingpong, palestër. Me pagesë shtesë janë: sportet e ujit, bilardo, pajisje për tenis dhe mësime, të gjitha masazhet dhe trajtimet në qendrën e SPA. Programet argëtuese me animacion të butë gjatë ditës dhe në mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga 04 -12 vjeç, shesh lojërash, programe gjatë ditës, mini disko në mbrëmje , Programet argëtuese me animacion të lehtë gjatë ditës dhe në mbrëmje. Mini klub për fëmijët nga 03 -12 vjet.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,