Well Palace Side

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli ndodhet në Evrenseki, 6 km nga Side dhe 50 km nga Aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon Gjithsej 325 dhoma në 5 blloqe.

  Dhoma standarde (28 m², një dhomë gjumi me krevat dhe divan francez, një banjë, maksimumi 2+1 person).

  Dhomë ekonomike (24 m², një dhomë gjumi me krevat francez, një banjë, maksimumi 2 persona).

  Dhoma luksoze (32 m², një dhomë gjumi me krevat francez + krevat tek, një banjë, maksimumi 2+1 person).

  Dhoma superiore (32 m², një dhomë gjumi me krevat francez + krevat tek, një banjë, maksimumi 2+2 fëmijë).

  Dhoma familjare (44 m², dy dhoma gjumi të ndara me një derë, njëra me një krevat francez dhe një teke, tjetra me dy teke, një banjë, maksimumi 4 persona).

  Të gjitha dhomat kanë një banjo me dush, tharëse flokësh, pantofla, banjo, kondicioner të ndarë, mini bar (rimbushet çdo ditë me ujë, lëngje, birrë, çokollatë, meze), kasafortë (me pagesë shtesë), kazan elektrike, set çaji dhe kafe. , TV satelitor dhe kanale muzikore, dysheme laminat, ballkon.

 • Ultra All Inclusive – 24 orë shërbimi i ushqimit dhe pijeve – shuplakë mëngjesi, mëngjes vonë, drekë, darkë, snacks në mëngjes dhe pasdite, në orët e vona të natës dhe herët në mëngjes, bufe për fëmijë dhe diete, të gjitha pijet alkoolike dhe joalkoolike vendase dhe standarde të importuara, snack bar në plazh nga ora 09.00-18.00,
 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të jashtme dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje në ujë, palestër, banjë turke, sauna, dhomë me avull, pingpong, volejboll plazhi. Me pagesë shtesë: sporte ujore, bilardo, qendër spa dhe masazh.

  Programe argëtuese gjatë ditës, gara në plazh dhe në pishinë, shfaqje në mbrëmje. Mini klub per femije nga 4-12 vjec me aktivitete dhe programe te ndryshme, mini disko ne mbremje, kinema per femije.

 • Plazhi:

  Hotel plazh me rërë 400 m larg hotelit. Shezlongët, çadrat dhe peshqirët janë falas. Ka transport falas për në plazh.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me bufe, restorante À la Carte me kuzhinë italiane, peshku dhe turke, bare në të gjithë kompleksin hotelier, disko klub, snack bar në plazh. Mjeku, kujdestaria e fëmijëve, lavanderia dhe pastrimi kimik, floktari, telefoni, faksi, interneti, dyqanet, Rent a Car janë ekstra pagesë.

  Interneti WI-FI është falas në të gjithë hotelin.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,