Water Side Resort & Spa

From

Duration

Tour Type

WATER SIDE RESORT & SPA – 5* – SIDE

POZITA: Hoteli është e vendosur në Titreyengol regjionin, 70 km larg nga aeroporti i Antalyas dhe 7 km larg nga Side qytetit lashtë

VENDOSJA: Gjithsej dhoma 374. Dhoma standarde (26m², një dhomë gjumi me krevat francez + krevat divan me krevat divan, një banjo, max.2 + 2pax), dhomat e ekonomisë (22m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2pax) (32m², mund të jenë dupleks ose dy dhoma pranë njëri-tjetrit, ka derë në mes, ose dyer rrëshqitje në dy dhoma, një banjo, max.4pax) dhe katër dhoma për mysafirët me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, kasafortë, mini bar (ujë dhe pije freskuese të rimbushur çdo ditë), çaj, kafe dhe çaj të vendosur, kanale muzikore dhe ballkon.

SHËRBIMI : Ultra All inclusive – byfe të hapur për mëngjes, restorant në plazh me pije freskuese dhe ari, të gjitha pije alkoolike dhe jo alkoolike të importuara 24 orë në ditë, të freskëta lëng portokalli vetëm për mëngjes, akullore gjatë orëve të caktuara, snack bar Beach 10: 00-18: 00 (vetëm pije lokale), restorante A’la Carte me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim. Nuk përfshihen: pije premium të importuara, verëra të veçanta, kokteje, pije luksoze, lëng frutash të freskëta, pije në shishe, shërbim në dhomë.

PËRMBAJTJA: Restoranti kryesor restorant kryesor me byfe të hapur, restorante A’la Carte: – Paha (kuzhina turke), Toscano (kuzhina italiane) dhe Irmak (restorant peshku), bare rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, babysitting, lavanderi, pastrim kimik, fasadë flokësh, telefon, faks, internet qoshe dhe lojëra kompjuterike, qendër tregtare, me qira një makinë janë me pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në zonat dhe dhomat e përgjithshme është pa pagesë.

PLAZHI: Hoteli posedon plazhin privat – me rërë, 250 m nga hoteli, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë. Shuttle autobus gjatë gjithë kohës falas.

SPORTI DHE ARGËTIMI: Pishina të hapura dhe të mbyllura, rrëshqitje me ujë, palestër, pingpong, volej në plazh, banjë turke, fushë tenisi, mini golf janë pa pagesë. Masazh, sauna, bilardo, prozhektor për fushë tenisi, pajisje tenisi, qendër Wellness & SPA dhe sportet e ujit janë me pagesë shtesë. Argëtim me programe të përditshme nga pishina ose në plazh, gara për të rriturit dhe fëmijët në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04 – 12 vjeç me programe speciale, shesh lojërash, mini disko në mbrëmje. në mbrëmje. Mini klub mini për fëmijët nga 04 – 12 vjet me programe të veçanta.

www.watersideresorthotel.com

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  7

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,