VONRESORT Golden Coast

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në Colakli regjionin,15 km nga Manavgat dhe 55 km nga aeroporti i Antalisë.\

 • Vendosja:

  Hoteli posedon 404 dhoma gjithsej. Dhoma standarde (24m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma familjare me shtretër dy katëshe (29m², një dhomë e madhe e ndarë vetëm me ekran, me shtretër dy katëshe për fëmijët, një banjo, max.2+2pax); dhoma familjare me 2 dhoma gjumi (42m², dy dhoma gjumi me derë lidhëse, një banjo, max.4pax); dhoma Suit (56m², dy dhoma të ndara me derë në mes). Të gjitha dhomat janë me banjo private me vaskë/dush dhe tharëse flokësh, sistem qendror të klimatizimit (i cili punon sipas kushteve klimatike), telefon direkt, minibar, arkë, TV satelitor dhe kanale muzikore, dysheme me qilim, ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra All inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë , snacks pasdite, darkë, snacks mesnatë, të gjitha pijet lokale alkoolike dhe jo alkoolike dhe disa të importuar, akullore gjatë ditës, Beach Snack Bar nga ora 10:00 – 18:00, pije dhe ushqime në Aqua Park. Nuk përfshihen: Të gjitha pijet nga importi, lëngje frutash të freskëta, A’la Carte restorantet janë me rezervim paraprak (me pagesë), të gjitha pijet në shishe, pijet ne Pubin Irlandez, shërbim në dhomë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme për të rriturit dhe fëmijë, Big Aqua Park me 11 rrëshqitëse në ujë (hyrja pa pagesë për mysafirët e hotelit), qendër fitnesi, banjo turke, sauna, volejboll, gjimnastikë, volejboll plazhi, pingpon. Me pagesë: Masazh, sportet ujore, bowling, bilardo, Panairi për argëtim, masazh dhe qendëra për bukuri.
  Programet argëtuese gjatë ditës, gara pranë pishinës dhe në plazh, në mbrëmje show programe. Mini klube për fëmijë nga mosha 04 – 12 vjet. Panairi për argëtim me pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit – me rërë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë. Pavionët privat në plazh janë me rezervim paraprak dhe me pagesë shtesë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor Safran me bufe të hapur, A’la Carte restorante: Kaftan Kebap House – (kuzhinë turke), Vogatore – (kuzhinë Italiane), Beluga – restorant Peshku), Kaiseki – (kuzhinë Lindja e Largët), Longhorn biftek House – Steak restorant, bare përgjatë kompleksit hotelierik. Me pagesë janë: mjeku, larja rrobash, kujdestari fëmijëve, floktari, telefon, faks, interneti , qendra tregtare, rent a car, lojërat kompjuterike. WI-FI internet në zonën Lobby dhe nepër dhoma është pa pagesë.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,