Vonresort Golden Beach

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  I vendosur në Colakli në një plazh të gjatë me rërë 9 km nga vendpushimi turistik dhe qyteti historik i Side, fshati i pushimeve ndodhet brenda 500 m nga qendra e Colaklit dhe dyqaneve, restoranteve, bareve dhe jetës së natës. Ka lidhje me rrjetin e transportit publik në rrugën kryesore, 150 metra nga kompleksi i shtëpive njëkatëshe, dhe plazhi është vetëm 30 metra larg. Vende të tjera të afërta me interes përfshijnë Manavgat (15 km larg), Amfiteatrin Aspendos (11 km larg) dhe Ujëvarat Manavgat (18 km larg). Aeroporti i Antalias është afërsisht 55 km nga hoteli familjar i plazhit.
 • Objektet
  Ky kompleks njëkatëshe është ndërtuar në vitin 1989. Udhëtarët janë të mirëpritur në kompleksin, i cili ka gjithsej 632 dhoma. Në kompleks, mysafirët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Katet individuale mund të arrihen lehtësisht nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për udhëtarët në vende publike. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në akomodim janë një restorant, një kafene dhe një bar. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Baza e kompleksit njëkatëshe përmban një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në kompleks përfshijnë një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e kompleksit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë staf shumëgjuhësh, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Përveç kësaj, ofrohet një transferim. Mysafirët aktivë mund të përdorin shërbimin me qira të biçikletave (me një tarifë) për të eksploruar zonën përreth.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore, sallon, kuzhine dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Një krevat dopio siguron një gjumë të mirë. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Aneks kuzhine është e pajisur me një frigorifer dhe një mini frigorifer. Karakteristika të tjera përfshijnë një telefon, një TV dhe WiFi (me pagesë). Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Banjat kanë një dush dhe një vaskë. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Mund të rezervohen edhe banjot me akses për karriget me rrota. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Akomodimi ofron një pishinë të hapur dhe një pishinë për fëmijë. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë gjithashtu në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Një shumëllojshmëri aktivitetesh sportive, të tilla si bocce, volejboll plazhi dhe basketboll, ose me pagesë, çiklizëm/çiklist në mal, ofrohen në kompleksin e shtëpive njëkatëshe. Udhëtarët në kompleks mund të zgjedhin nga një sërë opsionesh për sportet ujore, të tilla si kitesurfing, kanoe, katamaraning, kajak, zhytje dhe aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë me motor, shëtitje me varkë me vozitje, varkë banane. xhiro dhe lundrim. Kompleksi ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull palestër, pingpong, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo dhe bowling. Akomodimi ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një sauna, një banjë me avull, një hamami dhe një dhomë me diell, ose me pagesë, një banjë, një sallon bukurie, trajtime masazhi, talasoterapi dhe aplikime Ayurveda. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Stafi është gjithashtu i lumtur të sigurojë ushqimin e fëmijëve. Kompleksi i shtëpive njëkatëshe ofron edhe snacks. Kompleksi ofron pije dhe pije alkoolike pa alkool.
 • Pagesa
  Në kompleks pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  7

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,