VONRESORT Elite

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është e vendosur në Colakli regjionin,15 km nga Manavgat dhe 55 km nga aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 180 dhoma. Dhoma standarde (31m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma superiore (36m², një dhomë gjumi me krevat francez dhe divan, një banjo max.3pax), dhoma familjare (36m², një dhomë gjumi me krevat francez dhe krevat marinari, një banjo, max.3pax).Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, dhe tharëse flokësh, sistem qendror të klimatizimit i cili punon sipas kushteve klimatike, telefon direkt, arkë, mini bar (pije freskuese dhe ujë rimbushen çdo ditë), TV satelitor dhe kanale muzikore, Internet WI-FI, dysheme me qilim, ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra all inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë , snacks pasdite, darkë, snacks në mesnatë, pije dhe ushqime në Aqua Park, të gjitha pijet lokale alkoolike dhe jo alkoolike dhe disa të importuara, Beach Snack Bar nga ora 10:00 – 18:00. Nuk përfshihen: Të gjitha pijet nga importi, lëngje frutash të freskëta, A’la Carte restorantet janë me rezervim paraprak (me pagesë), shërbim në dhomë, të gjitha pijet në shishe, pijet në Pub irlandez.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor Safran me bufe të hapur, A’la Carte restorante: Kaftan Kebap House – (kuzhinë turke), Vogatore – (kuzhinë Italiane), Beluga – restorant Peshku), Kaiseki – (kuzhinë Lindja e Largët), Longhorn biftek House – Steak restorant, bare përgjatë kompleksit hotelierik. Me pagesë janë: mjeku, larja rrobash, kujdestari fëmijëve, floktari, telefon, faks, interneti , qendra tregtare, rent a car, lojërat kompjuterike. WI-FI internet në zonën Lobby dhe nepër dhoma është pa pagesë.

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit – me rërë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë. Pavionët privat në plazh janë me rezervim paraprak dhe pagesë shtesë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme për të rriturit dhe fëmijë, Aqua Park i mëdha me 11 rrëshqitëse në ujë (hyrja pa pagesë për mysafirët e hotelit), qendër fitnesi, banjo turke, sauna, volejboll, gjimnastikë, volejboll plazhi, pingpon. Me pagesë: Masazh, sportet ujore, bowling, bilardo, Panairi për argëtim, SPA& Wellness. Programet argëtuese gjatë ditës, gara pranë pishinës dhe në plazh, në mbrëmje show programe. Mini klube për fëmijë nga mosha 04 – 12 vjet me programe ditore dhe në mbrëmje.

  RENOVIMI: 2012

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,