VM Resort

From

Duration

Tour Type

Me pamje nga plazhi, VM Resort & SPA ofron akomodim me 5 yje në Golem dhe ka një tarracë, restorant dhe bar. Me një qendër spa dhe Wellness, hoteli është afër disa atraksioneve të njohura, rreth 600 metra nga plazhi i Golemit, 700 metra nga plazhi i Malit të Robit dhe 1.7 km nga plazhi i Shkëmbit të Kavajës. Hoteli ka një sauna, një recepsion 24-orësh dhe WiFi falas në të gjithë pronën. Në hotel, çdo dhomë përfshin një ballkon. Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë, dhe disa njësi në VM Resort & SPA kanë pamje nga pishina.

Paketa BED & BREAKFAST

Kjo pakete eshte aktive nga e hena ne te diele …

• Dhome dyshe me pamje nga mali : 65€ nata
• Dhome dyshe me pamje nga deti : 75€ nata

• Dhome treshe me pamje nga rruga : 85€ nata
• Dhome treshe me pamje nga deti : 95€ nata

• Dhome familjare me pamje nga deti (2 te rritur + 2 femije nen 15 vjec) : 110€ nata

• Dhome interconnected per 4 persona : 130€ nata

• Dhome interconnected 5 persona + 2 femije : 150€ nata

• Suite Deluxe me pamje nga deti : 140€ nata

Perfshihet :

~ Akomodim
~ Mengjes
~ SPA (Pishine e brendshem , sauna , jakuzzi , hammam dhe dush emocional)
~ Muzike live çdo te shtune
~ Parking
~ Wifi

Paketa HB – Fjetje+mëngjes+darkë

E enjëte – E dielë

 

Në cmim përfshihen:

~ Akomodim
~ Mengjes
~ Darke
~ SPA (Pishine e brendshem , sauna , jakuzzi , hamma dhe dush emocional)
~ Muzike live çdo te shtune
~ Parking
~ Wifi

 • Fëmija i parë 0-5 vjec free
 • Fëmija i dytë në këtë moshë paguan 50%
 • Fëmija 6-11 vec paguan 50%

 Wifi
 Spa
 Jakuzzi
 Pishine e brendshme

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,