Viking Star Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në qendrën e qytetit Kemer, 45km nga aeroporti i Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 200 dhoma. Standard dhoma (25-30m², 2+2pax), 4 dhoma për persona me aftësi të kufizuar. Të gjitha dhomat posedojnë banjë private me vaskë/dush, tharëse flokësh, ajër të klimatizuar ndaras, telefon me lidhje direkt, mini bar (me pagesë), arkë (me pagesë), qilim në dysheme, TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  All Inclusive – bife e hapur për mëngjes, mëngjes të vonshëm, drekë, ushqim i lehtë, pasdite çaj, kafe dhe ëmbëlsira, darkë,të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore deri në ora 23.00. Nuk janë inkuadruar në koncept: pijet nga importi, lëngu i freskët, mini bar në dhoma, shërbimi në dhoma, të gjitha pijet në shishe, kafe turke, pijet në Disko Klub dhe në A’la carte restorant me rezervim paraprak si dhe ushqimi dhe pijet në plazh.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor, snack bar, Via Veneto – Italian A’la Carte restorant, bar pranë pishinës, lobi bar. Mjeku, larje rrobash dhe pastrim kimik, shërbimi, floktari, qendra tregtare, telefoni, faksi, internet café, rent a car janë me pagesë. Interneti WI-FI në Lobby është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Plazhi është 1500m larg nga hoteli me guralecë dhe rërë. Ka transfer nga hoteli për në plazh.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, qendra fitnesi, banjë turke, saunë, pingpong. Sportet ujore, masazhi dhe SPA qendra, bilardo janë me pagesë. Program animues gjatë ditës dhe show program në mbrëmje. Mini club për fëmijë nga 04-12 vjet.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,