TUI Magic Life Jacaranda

From

Duration

Tour Type

 • Rreth TUI Magic Life Jacaranda
  Objektet
  Katet individuale mund të arrihen lehtësisht nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Shërbimet dhe objektet në hotel përfshijnë një kafene, një bar, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie, një parukeri dhe një sallë konferencash. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për udhëtarët në vende publike. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e objektit pa pagesë.
 • Dhomat
  Dhomat kanë ajër të kondicionuar. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Dhomat kanë një krevat dopio, një krevat queen-size ose një krevat king-size. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një telefon dhe një televizor shtojnë komoditetin e pushimeve. Pajisjet në banjo përfshijnë një dush. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezlonget dhe cadra dielli janë ideale për relaksim. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga gamën e gjerë të aktiviteteve sportive të ofruara në akomodim, për shembull çiklizëm/çiklist në mal, tenis, bocce, volejboll plazhi, basketboll, gjuajtje me hark dhe ecje nordike. Me ski në ujë, rrëshqitje në ajër, kanoe, vela, katamaran dhe aquafit, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë për të zgjedhur. Udhëtarët mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë sportesh të brendshme në hotel, duke përfshirë një palestër, pingpong, shigjeta, joga dhe gjimnastikë. Opsione të ndryshme Wellness janë në dispozicion në ndërmarrje, duke përfshirë një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Opsionet argëtuese dhe objektet e kohës së lirë përfshijnë një disko dhe një klub për fëmijë.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Opsionet përfshijnë mëngjesin. Akomodimi gjithashtu ofron snacks. Gatimi në shfaqje është një tërheqje e veçantë. Hoteli ofron pije dhe pije alkoolike pa alkool.
 • Pagesa
  Në ndërmarrje pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,