TUI Magic Life Belek

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Qyteti më i afërt i vogël është Kadriye, i cili është vetëm 6 km larg. Hoteli ndodhet 35 km larg nga Aeroporti i Antalias dhe 40 km nga qendra e qytetit dhe atraksionet e tij të shumta për pamje.
  Objektet
  Udhëtarët mund të shijojnë një qëndrim të këndshëm në një nga 365 dhomat. Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për mysafirët. Shërbime të tilla si kasaforta dhe shërbimi i këmbimit valutor sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për udhëtarët në vende publike. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në fshatin e pushimeve janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Baza e kompleksit përmban një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në kompleks përfshijnë një stendë gazetash dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Shërbimet shtesë përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një ndihmë mjekësore, një shërbim lavanderie dhe një parukeri.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Mysafirët mund të shijojnë një gjumë të mirë në krevat divan. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Mysafirët do të gjejnë gjithashtu një mini frigorifer të përfshirë si standard. Karakteristika të tjera përfshijnë një telefon, një TV, një radio dhe WiFi (pa pagesë shtesë). Në secilën nga dhomat vendosen pantofla. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Banjat kanë një dush, një vaskë dhe një vaskë të nxehtë. Për përdorim të përditshëm ofrohen tharëse flokësh, pasqyrë kotësie dhe rroba banjo. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Fshati pushimi ofron një pishinë të hapur dhe një pishinë për fëmijë. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë gjithashtu në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Në kompleks ofrohen një sërë aktivitetesh sportive, si tenis, bocce, volejboll plazhi, basketboll dhe gjuajtje me hark, ose me pagesë golf. Me ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë me vozitje, shëtitje me varkë me banane, kanoe, lundrim, katamaran, snorkeling, zhytje dhe aquafit, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë për të zgjedhur. Udhëtarët mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë e sporteve të brendshme në kompleks, duke përfshirë një palestër, pingpong, badminton, bilardo, shigjeta, kungull, gjimnastikë dhe gjimnastikë. Akomodimi ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami dhe një dhomë me diell, ose me pagesë, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Stafi janë gjithashtu të lumtur të ofrojnë enët vegjetariane. Snacks mund të jenë të gëzuar në fshatin pushime. Pijet janë të përfshira në çmim për mysafirët. Kompleksi ofron pije dhe pije alkoolike pa alkool.
 • Pagesa
  Në kompleks pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  8

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,