Tui Blue Xanthe

From

Duration

Tour Type

 • POZITA:
  Hoteli është i vendosur në regjionin Evrenseki, 7km nga Side dhe 60km nga Antalya.

 • VENDOSJA:
  Hoteli posedon gjithsej 243 në katër blloqe. Dhoma standarde (24m², një dhomë gjumi me krevat francez + krevat teke, një banjo, max.2 + 1pax), Dhomë familjare me krevat marinari (30-35m², një dhomë e madhe me krevat francez dhe krevate marinari, max.2 + 2pax) , Dhoma superiore familjare (55m², dy dhoma gjumi të ndara, një banjo, max.4 + 1pax), dhe katër dhoma për personat me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar (duke punuar sipas kushteve atmosferike), telefon me dalje direkte, mini bar (ujë dhe pije joalkoolike vetëm pas mbërritjes, më vonë ujë vetëm), çaj dhe kafe të ngritur, kuti të sigurt, TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon.

 • SHËRBIMI:
  Ultra All Inclusive – bufe i hapur, shërbimi për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, pishinë në bar dhe snacks në plazh, darkë, akullore në pasdite, darkë natën vonë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale nga ora 10.00 – 24.00, restorantet e A’la Carte me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim në një prej tyre, meze të lehtë në plazh deri në orën 18.00. Nuk përfshihen në konceptin gjithëpërfshirës: të gjitha pije të importuara, të gjitha pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, kafe turke.

 • PËRMBAJTJA:
  Restorant kryesor me bufe të hapur,shërbimi, A’la Carte restorantet: Italian, BBQ i Peshkut, bare pranë pishinës dhe në plazh me ushqim të lehtë, lobi bar. Mjeku, larje rrobash, telefoni, faksi, internet cafe, qendra tregtare janë me pagesë.
 • PLAZHI:
  Hoteli posedon plazhin private me rërë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë

 • SPORTI DHE ARGËTIMI:
  Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, qendra fitnesi, Banjë Turke, saunë, terreni për tenis, basketboll, pingpong, mini golf. Me pagesë janë: sportet ujore, ndriçimi dhe terreni për tenis, masazhi, kalërimi. Program animues gjatë ditës dhe show program në mbrëmje. Mini Club për fëmijë prej moshës 06 -12 vjet.

  www.emirhotels.com

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,