Titanic Mardan Palace

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
Hoteli ndodhet në Lara, në brigjet e bukura të Detit Mesdhe me një sipërfaqe totale prej 180,000 m². Qendra e Antalias është vetëm 15 km larg dhe është pjesë e Rivierës Turke me famë botërore. Aeroporti i Antalias është rreth 15 km nga hoteli.
Objektet
Ky hotel është ndërtuar në vitin 2009. Udhëtarët janë të mirëpritur në objektin, i cili ka gjithsej 546 dhoma. Ato ndodhen në godinën kryesore (8 kate) ose në një nga 44 ndërtesat ngjitur (deri në 2 kate). Objekti perbehet nga 44 vila/shtepi. Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për mysafirët. Katet individuale janë të arritshme nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Shërbime të tilla si kasaforta dhe shërbimi i këmbimit valutor sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për udhëtarët në vende publike. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në akomodim janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket dhe një dyqan suveniresh. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Veçoritë shtesë në krijimin përfshijnë një stendë gazetash dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Udhëtarët me biçikleta mund të përfitojnë nga zona e ruajtjes së biçikletave në vend. Shërbimet shtesë përfshijnë staf shumëgjuhësh, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, shërbime përkthimi, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një floktar.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore, sallon, kuzhine dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Dhomat me qilim të shfaqë një krevat dopio ose një krevat king size. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Aneks kuzhine është e pajisur me një mini frigorifer, një mikrovalë dhe një stacion çaji/kafeje. Qasja në internet, një telefon, një TV, një radio dhe WiFi (pa pagesë shtesë) shtojnë komoditetin e pushimeve. Në secilën nga dhomat vendosen pantofla. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Banjat janë të pajisura me dush, vaskë dhe vaskë të nxehtë. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë në dispozicion për përdorim të përditshëm. Mund të rezervohen edhe banjot me akses për karriget me rrota. Hoteli ofron dhoma familjare dhe dhoma jo duhanpirëse.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë gjithashtu në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Bar pranë pishinës shërben një përzgjedhje të pijeve freskuese. Një sërë aktivitetesh sportive, të tilla si bocce, volejboll plazhi, volejboll dhe basketboll, ose me pagesë, tenis ofrohen në ndërmarrje. Me aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë me banane dhe katamaran, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë mundësi për të zgjedhur. Akomodimi ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull palestër, pingpong, badminton, shigjeta, joga, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo, bowling dhe kungull. Një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie dhe talasoterapi janë ndër opsionet e Wellness të ofruara. Për një tarifë shtesë, ofrohen edhe trajtime masazhi. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë, një disko për fëmijë dhe një klub nate.
Ushqimet
Opsionet e hotelierisë në dispozicion në hotel përfshijnë fjetje dhe mëngjes, gjysmë bordi dhe gjithëpërfshirëse. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Ushqimet pa gluten dhe enët vegjetariane mund të përgatiten sipas kërkesës. Snacks mund të jenë të gëzuar në krijimin. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
Pagesa
Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: American Express, VISA, Diners Club, JCB dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,