Throne Beach Resort Spa

From

Duration

Tour Type

THRONE BEACH RESORT & SPA – 5* – KIZILOT – MANAVGAT

Pozita: Hoteli është i vendosur në rajonin Kizilot, 80 km nga aeroporti Antalia dhe 15 km nga Manavgat.

Vendosja: Numri i përgjithshëm i dhomave 313. Dhoma standarde (28m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 2pax), Dhoma familjare (40m², një dhomë e madhe, një banjo, max.4pax) dhoma gjumi, dy banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë, tharëse flokësh, sistem ajri VRF, telefon direkt, mini bar (uji dhe uji mineral pas mbërritjes), kuti të sigurt (pagesë shtesë), TV satelit dhe kanale muzikore, ballkon.

Shërbimi: All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, ëmbëlsira pasdite, çaj, kafe, darkë dhe supë mesnate, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale deri në orën 24.00, bar nga plazhi prej orës 10.00 – 17.00, akullore gjatë disa orë. Nuk përfshihen: të gjitha pije të importuara, lëngje frutash të freskëta, të gjitha pije në shishe, shërbim në dhomë, kafe turke, restorante A’la Carte me rezervim paraprak dhe pagesë shtesë, pije në Disco club.

Përmbajtja: Restoranti kryesor – Royal me bufe të hapur, restorante A’la Carte: kuzhinë osmane-turke, pikante – kuzhinë mesdhetare, bar lobi, bar pranë pishinës dhe në plazh, klubi Disko. Doktor, lavanderi, baby sitter, dëgjojnë bufe, telefon, faks, internet kafe, lojërat kompjuterike, qendra tregtare, me qira një makinë janë akuzuar shtesë. Interneti Wi-Fi në Lob dhe në zonën e pishinës është pa pagesë.

Plazhi: Plazhi privat hotel, 300m, rërë, guralec, nëpër rrugën e lidhur me tunelin, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi janë pa pagesë.

Sporti dhe argëtimi: Pishinat e brendshme dhe të brendshme për të rriturit dhe fëmijët, dy rrëshqitjet e ujit, banjë turke, sauna, banjë me avull, palestër, pingpong, volejboll plazhi janë pa pagesë. Pa pagesë shtesë: masazh, sportet e ujit, qendra Wellness dhe SPA janë pagesë shtesë. Programet argëtuese gjatë ditës dhe në mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga 04-12 vjeç me programe të përditshme dhe mini disko në mbrëmje.

www.thronebeachresort.com

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,