The Tower Plaza Hotel Dubai

From

Duration

Tour Type

Merrni trajtimin e të famshëmve me shërbim të klasit botëror në The Tower Plaza Hotel Dubai
Ju keni të drejtë për një zbritje Genius në The Tower Plaza Hotel Dubai! .

I vendosur përgjatë rrugës Sheikh Zayed në distriktin financiar të Dubait, The Tower Plaza Hotel ofron dhoma moderne, të bollshme dhe një pishinë të jashtme. Stacioni i metrosë Emirates Towers është pikërisht përballë pronës dhe ofron qasje të lehtë në shumë vende me interes. Mysafirët mund të gëzojnë WiFi falas në të gjithë hotelin.

Dhomat me ajër të kondicionuar në The Tower Plaza Hotel kanë një zonë të shtrojë me një TV me ekran të sheshtë dhe një minibar. Disa ofrojnë pamje të Dubait. Të gjithë kanë një banjo të bollshme me dush dhe vaskë të veçantë. Tonet e buta bezhë dhe dritaret e mëdha janë pjesë e dekorit të ndritshëm.

Mysafirët mund të stërviten në palestër dhe të rezervojnë një trajtim masazh qetësues me një pagesë shtesë. Makina me qira mund të organizohet nga stafi me përvojë. Shërbimi në dhomë dhe shërbimi i lavanderi, duke përfshirë pastrim kimik janë gjithashtu në dispozicion.

Restoranti me shuplakë ndërkombëtare të ngrënies gjatë gjithë ditës Metro ofron stacione gatimi të drejtpërdrejta dhe një përzgjedhje të gjerë që me siguri do të kënaqin shijet tuaja. I vendosur në çati, Infinity Pool Lounge ofron një përzgjedhje të gjerë mocktails, lëngjesh dhe ushqimesh të lehta, së bashku me pamje panoramike të qytetit.

Qendra Botërore e Tregtisë në Dubai është 15 minuta në këmbë nga The Tower Plaza Hotel. Dubai Mall është vetëm 5 minuta me makinë nga The Tower Plaza Hotel. Një anije mund të organizohet sipas kërkesës.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 9.1 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,