The Land of Legends Kingdom Hotel

From

Duration

Tour Type

Objektet
Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për udhëtarët. Katet e sipërme të fshatit të pushimeve mund të arrihen me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë. Qasja në internet pa tel (pa pagesë shtesë) është në dispozicion për mysafirët në vende publike. Opsione të ndryshme gastronomike janë në dispozicion, duke përfshirë një restorant, një kafene dhe një bar. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Fëmijët mund të kalojnë një kohë të mirë duke luajtur në shesh lojërash. Objektet shtesë në akomodim përfshijnë një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e kompleksit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim lavanderi dhe një parukeri.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner. Karakteristikat standarde të shumicës së dhomave përfshijnë një ballkon. Dhomat me qilim të shfaqë një krevat dopio ose një krevat king size. Mund të kërkohet shtretër shtesë. Ekziston edhe një kasafortë dhe, me pagesë, një minibar. Shtesat e vogla, duke përfshirë një telefon, një TV dhe WiFi, kontribuojnë në një qëndrim të mrekullueshëm. Banjo ofron pajisje të përshtatshme duke përfshirë një dush. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë në dispozicion për përdorim të përditshëm.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë gjithashtu në dispozicion. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Ka një shumëllojshmëri opsionesh të kohës së lirë për të zgjedhur, duke përfshirë një palestër, një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Udhëtarët mund të shijojnë muzikë live në mbrëmje.
Ushqimet
Gjysma e bordit mund të rezervohet. Mëngjesi dhe darka janë në dispozicion. Zgjedhja e pijeve përfshin pije pa alkool dhe pije alkoolike.
Pagesa
Kartat kryesore të kreditit pranohen si pagesë në kompleks.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,