Terrace Elite Resort

From

Duration

Tour Type

HOTEL TERRACE ELITE RESORT – 5* – GUNDOGDU – SIDE

POZITA:
Hoteli është i vendosur në rajonin Gundogdu, 13km nga Side dhe 52 km nga aeroporti Antalia.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 370 në katër blloqe. Dhoma standarde (32m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 2pax), Dhomë të mëdha standarde (36m², një dhomë me standarde të mëdha me krevat francez dhe 2 divane, një banjo, max.2 + 2pax) , një dhomë gjumi të madhe të ndara me perde, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, kuti të sigurt (pagesë shtesë), mini bar (pije freskuese dhe ujë të mbushur çdo ditë), TV satelitor LCD dhe sistem muzikor , dysheme të laminuara dhe ballkon.

SHËRBIMI:
Ultra All inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë, snack pasdite, darkë, shuplakë natën vonë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale nga ora, akullore në pishinën e barit gjatë orëve të caktuara në pasdite, bar nga plazhi 10.00 – 18.00. Nuk përfshihen: të gjitha pije të importuara, verëra në shishe, lëngje frutash të freskëta, të gjitha pije në shishe dhe të konservuara, restorante A’la Carte me rezervim paraprak dhe pagesë shtesë, pije në Disco club, shërbim në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restorant kryesor , Restorante A’la Carte – Sultan – kuzhinë turke, Turkuaz – kuzhinë mesdhetare, bare rreth kompleksit të hotelit, klubit Disco. Mjeku, lavanderi dhe pastrimi i thatë, telefon, faks, internet, qendër tregtare, salcë e flokëve, lojëra kompjuterike, internet Wi-Fi në vende dhe dhoma publike është pa pagesë

PLAZHI:
Plazhi privat 600m nga Hotel, me rërë, me nën shtretër, peshqir plazhi dhe cadra dielli pa pagesë. Autobusë në plazh pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, banjë me avull, volej në plazhi. Me pagesë shtesë janë sportet e ujit, masazh, SPA & Wellness qendër, bilardo dhe lojëra kompjuterike. Programet argëtuese gjatë ditës, garat, në mbrëmje tregojnë programe për të rriturit. Mini klub për fëmijë nga 04 – 12 vjeç me programet gjatë ditës dhe në mbrëmje.

www.hotelterrace.com

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,