Swiss In Resort (ex Hilton Hurghada Resort)

From

Duration

Tour Type

Me një plazh privat dhe 3 pishina, duke përfshirë parkun e tij ujor me 7 rrëshqitje, Swiss Inn Resort Hurghada është vetëm 10 minuta me makinë nga Aeroporti i Hurghadës. Qendra e saj e sporteve ujore dhe zhytjes ofron pajisje për zhytje në Detin e Kuq, udhëtime në det dhe surfing me erë.

Ballkonet ose oborret private janë standarde në të gjitha dhomat e Swiss Inn Resort, të cilat kanë pamje nga kopshtet përreth, pishinat e mëdha dhe pamjet panoramike të detit. Çdo dhomë ka një banjo mermeri dhe një frigorifer, pajisje për përgatitjen e çajit dhe kafesë, hekur dhe hekurosje. Pijet freskuese minibar janë në dispozicion sipas kërkesës me një shtesë.

Swiss Inn Resort Hurghada Resort ofron 11 restorante dhe bare, duke shërbyer pjata me ushqim deti, kuzhinë italiane dhe klasike ndërkombëtare. Mysafirët mund të vizitojnë barin e pishinës ose të shijojnë shisha dhe çajin e tyre të preferuar në La Piazza Cafe e cila ka pamje nga Deti i Kuq.

Ky resort me 5 yje ofron fusha tenisi dhe kungujsh, si dhe një palestër. Për mysafirët e vegjël ka 2 kënde lojërash dhe një klub për fëmijë.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 8.8 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,