Susesi Luxury Resort

From

Duration

4 days 23 hours 55 minutes

Tour Type

Rreth Susesi Luxury Resort

Vendndodhja

Hoteli ndodhet buze detit, prane Belekut. Ka një stacion autobusi përballë hotelit dhe është vetëm 1 km nga qendra e qytetit të Belekut. Aeroporti Ndërkombëtar i Antalias është 35 km larg.

Objektet

Ky hotel është ndërtuar në vitin 2007. Udhëtarët mund të ndihen si në shtëpinë e tyre në një nga 554 dhomat. Ato ndodhen në godinën kryesore (5 kate) ose në një nga 3 pallatet ngjitur (deri në 2 kate). Në ambientet me ajër të kondicionuar, mysafirët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Katet individuale janë të arritshme nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Pajisjet përfshijnë një tualet, një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për udhëtarët në vende publike. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në akomodim janë një restorant, një zonë ngrënieje, një bar dhe një pijetore. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket dhe një dyqan suveniresh. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Veçoritë shtesë në ndërmarrje përfshijnë një stendë gazetash, një dhomë TV, një sallë lojrash dhe një bibliotekë. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë staf shumëgjuhësh, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri.

Dhomat

Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore, sallon, kuzhine dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për mysafirët’ kënaqësi. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat e shtruara me qilim kanë një krevat dopio ose një krevat divan. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Guests do të gjeni gjithashtu një stacion çaji / kafeje të përfshirë si standard. Qasja në internet, një telefon, një TV, një radio dhe WiFi (pa pagesë shtesë) shtojnë komoditetin e pushimeve. Në secilën nga dhomat vendosen pantofla. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Banjat janë të pajisura me dush, vaskë dhe vaskë të nxehtë. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë dhënë për përdorim të përditshëm. Mund të rezervohen edhe banjot me akses për karriget me rrota. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.

Sport/Argëtim

Ka një sërë pishinash të disponueshme për mysafirët me 2 pishina të brendshme dhe 5 pishina të jashtme, si dhe një zonë noti për fëmijë. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë gjithashtu në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga gamë e gjerë e aktiviteteve sportive të ofruara në hotel, për shembull tenisi, bocce, volejboll plazhi, volejboll, basketboll, golfi dhe gjuajtje me hark. Udhëtarët në objekt mund të zgjedhin nga një sërë opsionesh për sportet ujore, të tilla si shëtitje me varkë me vozitje dhe aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë banane, kanoe dhe lundrim. Akomodimi ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull palestër, pingpong, shigjeta, kunguj, joga, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo dhe bowling. Hoteli ofron një sërë shërbimesh në zonën e Wellness, të tilla si një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie, talasoterapi, trajtime kundër plakjes, aplikime Ayurveda dhe një dhomë me diell, dhe me një tarifë shtesë, trajtimet me masazh. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një fëmijë’ klub dhe një klub nate. E drejta e autorit GIATA 2004 – 2017. Shumëgjuhëshe, mundësuar nga www.giata.com për klientin nr. 125125

Ushqimet

Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Stafi janë gjithashtu të lumtur të ofrojnë enët vegjetariane. Snacks mund të jenë të gëzuar në krijimin. Pijet janë të përfshira në çmim për mysafirët. Akomodimi ofron pije pa alkool dhe pije alkoolike.

Na Kontaktoni

  Gjithpërfshirëse

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,