Sural Resort Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Objektet
  Katet individuale mund të arrihen lehtësisht nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për udhëtarët në vende publike. Opsione të ndryshme gastronomike janë në dispozicion, duke përfshirë një restorant, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket dhe një dyqan suveniresh. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Veçoritë shtesë në ndërmarrje përfshijnë një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një makinë me qira, një shërbim lavanderi dhe një parukeri.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Disa nga njësitë e akomodimit kanë gjithashtu një pamje anësore nga deti. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Ka gjithashtu një kasafortë dhe, me pagesë, një minibar. Karakteristika të tjera përfshijnë një telefon, një TV, një radio dhe WiFi. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Banjat kanë një dush dhe një vaskë. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga një gamë e gjerë e aktiviteteve sportive të ofruara në akomodim, për shembull tenis, bocce, volejboll plazhi, volejboll dhe basketboll. Me ski në ujë, jet ski, vozitje me varkë, shëtitje me varkë banane, kanoe, vela, zhytje dhe aquafit, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë për të zgjedhur. Hoteli ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo. Ofrohen një sërë objektesh Wellness, të tilla si spa, sauna, hamami, sallon bukurie dhe talasoterapi. Me një tarifë, udhëtarët mund të përfitojnë edhe nga trajtimet e masazhit dhe aplikimet Ayurveda. Kohë e lirë objektet përfshijnë muzikë live, një disko dhe një klub për fëmijë.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Opsione të veçanta të kuzhinës, të tilla si pjata vegjetariane, ofrohen në ndërmarrje. Akomodimi gjithashtu ofron snacks. Shefat e kuzhinës përgatisin specialitete të shijshme gjatë gatimit të spektaklit. Zgjedhja e pijeve përfshin pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa
  Në hotel pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.
  https://www.sural.com.tr/sural-resort/en.html

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,