Sural Hotel

From

Duration

Tour Type

SURAL HOTEL – 5* – COLAKLI – MANAVGAT

POZITA:
Hoteli është i vendosur në rajonin Colakli, 12 km në Manavgat dhe 55 km nga aeroporti Antalia.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 341. Dhoma standarde (një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë, dush dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (rimbushet çdo ditë), kuti të sigurt (shtesë), dysheme qeramike, kanale muzikore, ballkon.

SHËRBIMI:
Ultra All Inclusive – bufe i hapur për mëngjes, drekë, snack pasdite, darkë, supë mesnate, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale nga ora 10.00 – 00.30, restorant “La Carte me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim, restorant dhe bar në rostiçeri. Nuk përfshihen: pije të importuara, verëra të veçanta, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë, të gjitha pije në shishe.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor me byfe të hapur, bare rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, baby sitter, lavanderi, flokët, telefon, faks, internet, lojërat kompjuterike, qendra tregtare, me qira një makinë janë shtesë. Interneti Wi-Fi në zonën e Lobit dhe në dhomat është pa pagesë.

PLAZHI:
Plazhi i hotelit, me rërë, me shtretër dielli, çadra dielli dhe peshqir plazhi janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, fusha tenisi, gjimnastikë, volej në plazhi, pingpong. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, prozhektor për fusha tenisi dhe pajisje, bilardo, masazh dhe qendër bukurie. Programet argëtuese gjatë ditës, garat në pishinë dhe në plazh, tregojnë programet në mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga 04-12 vjeç, shesh lojërash për fëmijë.

www.sural.com.tr

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  7

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,