Sunrise Resort Hotel (Park&Spa)

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  I strehuar brenda 150,000 m² kopshtesh të bukura, hoteli familjar i plazhit ndodhet pikërisht në bregdet. Vizitorët do të gjejnë dyqane dhe lidhje me rrjetin e transportit publik brenda 5 minutash në këmbë nga resorti i klubit dhe restorantet dhe baret rreth 450 m larg. Fshati i pushimeve është afërsisht 15 km nga qendra e qytetit Side dhe 75 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalias (50 minuta).
 • Objektet
  Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për mysafirët. Katet individuale janë të arritshme nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Pajisjet përfshijnë një kasafortë. Qasja në internet me valë (pa pagesë shtesë) është në dispozicion për udhëtarët në zonat publike. Ndër opsionet e kuzhinës në dispozicion në hotel janë një restorant dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Arsyet e akomodimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Objektet shtesë në krijimin përfshijnë një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit falas. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Përveç kësaj, ofrohet një transferim.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Ekziston edhe një kasafortë dhe, me pagesë, një minibar. Një frigorifer dhe një mini frigorifer sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Karakteristika të tjera përfshijnë një telefon dhe një TV. Banjo ofron pajisje të përshtatshme duke përfshirë një dush. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Në akomodim ofrohen një sërë aktivitetesh sportive, të tilla si tenis, bocce, volejboll plazhi, basketboll dhe gjuajtje me hark, ose me pagesë, hipur në kalë. Institucioni ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong, badminton, kungull dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo. Hoteli ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një sauna, një hamami, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi, ose me pagesë, një banjë dhe një banjë me avull. Objektet e kohës së lirë përfshijnë muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
 • Ushqimet
  Udhëtarët mund të zgjedhin opsione duke përfshirë mëngjesin, drekën dhe darkën. Stafi janë gjithashtu të lumtur të ofrojnë enët vegjetariane. Akomodimi gjithashtu ofron snacks. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,