SUNRISE Aqua Joy Resort

From

Duration

Tour Type

Objektet
Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për udhëtarët. Shumica e kateve mund të arrihet me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për mysafirët. Resorti ofron shërbime gastronomike duke përfshirë një restorant, një kafene dhe një bar. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Fëmijët mund të kalojnë një kohë të mirë duke luajtur në shesh lojërash. Objektet shtesë në akomodim përfshijnë një dhomë TV. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin ndaj fëmijëve, marrje me qira të makinave, ndihmë mjekësore, shërbim në dhomë, shërbim zgjimi, shërbim lavanderie dhe parukeri. Përveç kësaj, ofrohet një transferim.
Dhomat
Secila prej dhomave eshte e pajisur me kondicioner, sallon ndenje dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Një minibar është gjithashtu në dispozicion me një tarifë. Përparësitë e dhomave përfshijnë një stacion çaji/kafeje. Karakteristika të tjera përfshijnë një telefon, një TV dhe WiFi (me pagesë). Banjat kanë një dush dhe një vaskë. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Kompleksi i pushimeve ofron një pishinë të hapur dhe një pishinë për fëmijë. Shezlonget dhe cadra dielli janë ideale për relaksim. Udhëtarët do të gjejnë një vaskë të nxehtë në zonën e pishinës. Një bar-rostiçeri pranë pishinës është në dispozicion. Bocce dhe volejboll plazhi janë në dispozicion për mysafirët aktivë. Një gamë e gjerë sportesh janë në dispozicion, duke përfshirë sportet ujore të tilla si rrëshqitje në ajër, kitesurfing dhe shëtitje me varkë me banane, ose me pagesë, zhytje. Kompleksi gjithashtu u ofron entuziastëve të sportit një gamë të gjerë aktivitetesh në ambiente të mbyllura, duke përfshirë një palestër, pingpong, bilardo, shigjeta dhe gjimnastikë. Resorti ofron mundësi të ndryshme Wellness, duke përfshirë një sauna, një banjë me avull dhe një hamami, ose me pagesë, një banjë, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Akomodimi gjithashtu ofron snacks. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
Pagesa
Në kompleksin e pushimeve pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,