Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa

From

Duration

Tour Type

POZITA: Hoteli është i vendosur në Kizilagac regjionin, 70 km nga aeroporti Antalisë, 10km nga Side dhe Mangavat

VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 590dhoma. Dhoma standarde 366 (36m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma familjare të tipit A dhoma me shtretër dy katshe 105 (40m², një dhomë gjumi me krevat dy katshe dhe shtretër franceze, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma familjare te tipit B 86 (60m², dy dhoma gjumi me derë në mes, dy banjo, max.4pax), dhoma Suita 15 (dy dhoma gjumi të ndara me dyer lidhse, dhomë ndjenje një dhe dy banjo), dhoma Ekonomi 12 (31m², një dhomë gjumi, një banjo, pa ballkon, max.2 + 1pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror te klimatizimit , telefon me dalje direkte, mini bar (pije joalkoolike, ujë rimbushen çdo ditë), arke (pagesë shtesë), dysheme me qeramike, TV satelitor dhe dhe kanale muzikore, ballkon

SHËRBIMI: All inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes, mëngjes vonë, drekë, pasdite ëmbëlsira, çaj, kafe, darkë dhe supë ne mesnate, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak ( vetëm një herë gjate qendrimit), akullore pasdite, të gjitha pijet lokale alkoolike dhe jo alkoolike deri 24.00 orë. Nuk përfshihen: të gjitha pijet e nga importi , pijet pas 24.00 orë, lëngje frutash të freskëta, të gjitha pijet në shishe, shërbim në dhomë, të gjitha pijet në Disco klub

PËRMBAJTJA: Restoranti kryesor Acacia me byfe të hapur A’la Carte restorantet: A’la Carte: kuzhinë turke – osmane, Olive -( kuzhinë italiane), Bonsai – (kuzhinë kineze), Restorant Peshku me rezervim paraprak, bar lobi, snack bar, bar prane pishinës dhe në plazh , Disco club. Me pagesë janë: mjeku, larja rrobash, kujdestari fëmijëve, floktari, telefon, faks, interneti (në Lobby është pa pagesë, kurse në dhomë me pagesë), qendra tregtare, rent a car. WI-FI deri 50MB në zonën Lobby është pa pagesë

PLAZHI: Hoteli posedon plazhin privat – me rërë dhe guralecë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI: Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme për të rriturit dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, banjë Turke, sauna,qendër fitnesi, terene tenisi, ping pong janë pa pagesë. Me pagesë: Masazh, sportet ujore, Wellness& SPA Qendra, bilardo. Programet argëtuese gjatë ditës, dhe në mbrëmje show programe. Mini klube për fëmijë nga mosha 11-15 vjet.

www.sunmeliabeachresort.com

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,