Sun Star Resort Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Hotel Rreth Sun Star Resort
 • ObjektetNjë holl dhe një pritje janë në dispozicion për mysafirët. Katet individuale mund të arrihen lehtësisht nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Qasja në internet me valë (pa pagesë shtesë) është në dispozicion për udhëtarët në zonat publike. Opsione të ndryshme gastronomike janë në dispozicion, duke përfshirë një restorant dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Fëmijët mund të kalojnë një kohë të mirë duke luajtur në shesh lojërash. Objektet shtesë në hotel përfshijnë një dhomë TV. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve dhe një floktar.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Pajisjet standarde të shumicës së dhomave përfshijnë një ballkon. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Ekziston edhe një kasafortë dhe, me pagesë, një minibar. Guests do të gjeni gjithashtu një stacion çaji / kafeje të përfshirë si standard. Shtesat e vogla, duke përfshirë një telefon, një TV dhe WiFi (me pagesë), kontribuojnë në një qëndrim të mrekullueshëm. Banjo ofron pajisje të përshtatshme duke përfshirë një dush. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Ata që dëshirojnë të shijojnë sport gjatë pushimeve mund të shijojnë volejbollin e plazhit në vend. Akomodimi ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong dhe shigjeta, ose me pagesë, bilardo. Institucioni ofron një sërë objektesh në zonën e Wellness. Opsionet përfshijnë një banjë ose, për një tarifë shtesë, një sauna, një hamami, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko dhe një klub për fëmijë. E drejta e autorit GIATA 2004 – 2017.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Hoteli ofron edhe snacks. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  2

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,