Sultan Of Side

From

Duration

Tour Type

POZITA:
Hoteli është i vendosur në rajonin Evrenseki 12 km nga Manavgat dhe 65 km nga aeroporti Antalia.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej Dhoma familjare me krevate marinari (34m², një dhomë gjumi e ndarë me ekran të palosshëm, ku është një krevat marinari për fëmijë, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma familjare (41m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4 + 1pax), dhoma ekonomike (25m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush dhe tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar, kuti të sigurt (pagesë shtesë), TV satelit dhe kanale muzikore, ballkon.

SHËRBIMI:
All Inclusive – bufe i hapur për mëngjes, drekë, kafe pasdite, tortë dhe kohë çaji, darkë, darkë natën e vonë, akullore gjatë orëve të caktuara, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale nga ora 10.00 – 24.00, nga ora 10.00 – 18.00. Nuk përfshihen: të gjitha pije të importuara, të gjitha pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, verëra të veçanta, restorante A’la Carte me rezervim paraprakisht dhe tarifë shtesë, shërbim në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor me byfe të hapur, restorante A’la Carte – turke, italiane, Peshk, bare, klub Disco. Mjeku, babysitting, tharëse flokësh, telefon, faks, internet, lojëra kompjuterike, lavanderi, pastrim kimik, hekurosje, qendër tregtare, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Lidhja me internet WI-FI (shpejtësia e ulët) në zonën e Lobit është pa pagesë.

PLAZHI:
Plazhi i hotelit, 250 metra nga hoteli (5 minuta), guralec dhe rërë, me shtretër dielli, cadra dielli, peshqir plazhi janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të brendshme dhe të jashtme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, palestër, banjë turke, sauna, volejboll plazhi, pingpong. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, Wellness dhe Qendra Bukuri, masazh, bilardo. Programet e muzikës me ekipin profesional gjatë ditës dhe shfaqjen e programeve në mbrëmje, mini-kinema, mini klub për fëmijë nga 04-12 vjeç, shesh lojërash, programe të ndryshme gjatë ditës, mini disko në mbrëmje.

Renovimi: 2016

www.sultanofside.com

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,