Sultan of Dreams Hotel & Spa

From

Duration

Tour Type

 • Objektet
  Mysafirët mund të ndihen si në shtëpinë tuaj në një nga 370 dhomat. Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për udhëtarët. Shumica e kateve mund të arrihet me ashensor. Qasja në internet pa tel (pa pagesë shtesë) është në dispozicion për mysafirët në vende publike. Objektet e kuzhinës së hotelit përfshijnë një restorant, një kafene dhe një bar. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Fëmijët mund të kalojnë një kohë të mirë duke luajtur në shesh lojërash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet shtesë përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim lavanderie dhe një floktar.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Një ballkon është i përfshirë si standard në shumicën e dhomave, duke ofruar hapësirë shtesë për relaksim. Shumica e njësive të akomodimit gëzojnë gjithashtu një pamje anash detit. Udhëtarët mund të shijojnë një gjumë të mirë në krevat dopio. Pajisje të tjera të rezervuara përfshijnë dhoma gjumi të veçanta. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Ekziston edhe një kasafortë dhe, me pagesë, një minibar. Përparësitë e dhomave përfshijnë një mini frigorifer. Karakteristika të tjera përfshijnë qasje në internet, një telefon, një TV dhe WiFi (me pagesë). Banjo ofron pajisje të përshtatshme duke përfshirë një dush. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Bocce, volejboll plazhi dhe gjuajtje me hark janë në dispozicion të mysafirëve aktivë. Të apasionuarit pas sporteve ujore mund të shijojnë ski në ujë, ski jet dhe shëtitje me varkë me banane. Mysafirët mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë sportesh të brendshme në akomodim, duke përfshirë një palestër, pingpong, bilardo, shigjeta dhe gjimnastikë. Opsione të ndryshme Wellness janë në dispozicion në ndërmarrje, duke përfshirë një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Ushqimet e disponueshme përfshijnë mëngjes, drekë dhe darkë. Hoteli ofron edhe snacks. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa
  Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,