Stella Beach

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
Ky hotel ndodhet direkt në plazh, rreth 90 km nga aeroporti, 25 km nga Side dhe 30 km nga Alanya. Përpara hotelit ka një stacion minibusi dhe vendtaksi. Qyteti i Okurcalar është vetëm 500 m larg dhe ka restorante, bare dhe dyqane në dispozicion atje. Është 30 minuta me makinë deri në Alanya dhe koha e transferimit nga aeroporti i Antalias është rreth një orë e gjysmë.
Objektet
Mysafirët mund të ndihen si në shtëpinë tuaj në një nga 247 dhomat. Në hotelin me ajër të kondicionuar, udhëtarët priten në recepsionin me recepsion 24 orë dhe shërbim check-in/check-out 24 orë. Shumica e kateve mund të arrihen me ashensor. Pajisjet përfshijnë një tualet, një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel në vende publike (me një tarifë) i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në akomodim janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi, një kafene dhe një bar. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Baza e themelimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në hotel përfshijnë një dhomë TV dhe një dhomë lojrash. Udhëtarët që vijnë me makinë mund t’i lënë automjetet e tyre në garazh ose në parking. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin ndaj fëmijëve, ndihmë mjekësore, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Përveç kësaj, ofrohet një transferim.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumica e njësive të akomodimit ofrojnë një pamje anash detit. Dhomat me qilim të shfaqë një krevat dopio ose një krevat king size. Pajisje të tjera të rezervuara përfshijnë dhoma gjumi të veçanta. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Guests do të gjeni gjithashtu një frigorifer të përfshirë si standard. Një telefon dhe një televizor shtojnë komoditetin e pushimeve. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga një gamë e gjerë e aktiviteteve sportive të ofruara në akomodim, për shembull bocce, volejboll plazhi, volejboll dhe kalërim. Opsionet e sporteve ujore në ndërmarrje përfshijnë ski në ujë, ski jet, shëtitje me varkë me motor, shëtitje me varkë me vozis, shëtitje me varkë me banane, zhytje dhe aquafit. Hoteli ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo. Ofrohen një sërë objektesh Wellness, të tilla si një banjë dhe një hamami, sjellin”,”addData”:}. Për një tarifë, udhëtarët mund të përfitojnë gjithashtu nga një sauna, një sallon bukurie, trajtime masazhi dhe një dhomë me diell. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
Ushqimet
Opsionet e ushqimit të disponueshme në akomodim përfshijnë ushqim të plotë dhe gjithëpërfshirës. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Ndërtesa ofron gjithashtu ushqime të lehta. Gatimi në shfaqje është një tërheqje e veçantë. Pijet janë të përfshira në çmim për mysafirët. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
Pagesa
Në hotel pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: American Express, VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,