Starlight Resort Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Objektet
  Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për udhëtarët. Shumica e kateve mund të arrihen me ashensor. Qasja në internet pa tel në vende publike (pa pagesë shtesë) i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Objektet e kuzhinës si një restorant, një kafene dhe një bar ofrojnë ushqim dhe pije. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Objektet shtesë në krijimin përfshijnë një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Përveç kësaj, ofrohet një transferim.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore, sallon ndenje dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë të disponueshme për udhëtarët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Guests do të gjeni gjithashtu një stacion çaji / kafeje të përfshirë si standard. Karakteristika të tjera përfshijnë një telefon, një TV dhe WiFi. Në secilën nga dhomat vendosen pantofla. Banjat kanë një dush, një vaskë dhe një vaskë të nxehtë. Për përdorim të përditshëm ofrohen tharëse flokësh, pasqyrë kotësie dhe rroba banjo. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Në hotel ofrohen një sërë aktivitetesh sportive, si tenis, bocce, volejboll plazhi, basketboll dhe gjuajtje me hark, ose me pagesë, hipur në kalë. Mysafirët në objekt mund të zgjedhin nga një sërë opsionesh sportesh ujore, të tilla si rrëshqitje në ajër dhe ski jet, ose me pagesë, ski në ujë, shëtitje me varkë banane, kanoe, vela dhe zhytje. Akomodimi ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong, bilardo, shigjeta, kungull dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bowling. Hoteli ofron një sërë shërbimesh në zonën e Wellness, të tilla si një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie dhe talasoterapi, dhe me një tarifë shtesë, trajtime masazhi. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një klub nate.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Stafi janë gjithashtu të lumtur të ofrojnë enët vegjetariane. Snacks mund të jenë të gëzuar në krijimin. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa
  Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,