SPA Resort St Ivan Rilski – Halfboard & All Inclusive

From

Duration

Tour Type

I ndodhur në Bansko, 1.5 km nga Kisha e Trinisë së Shenjtë, SPA Resort St Ivan Rilski – Halfboard & All Inclusive përmban akomodim me një tarracë, parking privat, një restorant dhe një bar. Ky resort me 4 yje ofron shërbim në dhomë, recepsion 24 orë dhe WiFi falas. Prona ka një pishinë të jashtme gjatë gjithë vitit, pishinë të brendshme, palestër dhe kopsht.

Në vendpushimin, çdo dhomë përfshin një tavolinë. Dhomat janë të pajisura me një kazan dhe një banjo private me tualetin falas, ndërsa disa dhoma përfshijnë një aneks kuzhine të pajisur me furrë. Në SPA Resort St Ivan Rilski – Halfboard & All Inclusive çdo dhomë është e pajisur me çarçafë dhe peshqir.

Zona Wellness në akomodim përbëhet nga një sauna dhe një vaskë të nxehtë.

Komuna Bansko është 1.8 km nga SPA Resort St Ivan Rilski – Halfboard & All Inclusive, ndërsa Kisha e Virgjëreshës së Shenjtë është 2.5 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Sofja, 170 km nga vendpushimi, dhe prona ofron një shërbim transporti me pagesë në aeroport.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,