Sirene Belek Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja

  Zonat e hotelit janë të vendosura në plazhin e gjatë dhe të gjerë të Belek, vetëm rreth 4.5 km nga qyteti i Kadriye, i cili u ofron vizitorëve restorante, dyqane dhe vende të shumta për argëtim në mbrëmje. Ndodhet 30 km nga Antalia dhe rreth 10 km nga Beleku.
 • Objektet

  Udhëtarët mund të ndihen si në shtëpinë e tyre në një nga 232 dhomat. Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për mysafirët. Katet e sipërme të hotelit mund të arrihen me ashensor. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për udhëtarët në vende publike. Ndër opsionet e kuzhinës në dispozicion në ndërmarrje janë një restorant, një zonë ngrënieje dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket dhe një dyqan suveniresh. Arsyet e akomodimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në hotel përfshijnë një dhomë TV dhe një dhomë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e ndërmarrjes. Shërbimet shtesë përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin ndaj fëmijëve, shërbime përkthimi, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri.
 • Dhomat

  Secila prej dhomave eshte e pajisur me kondicioner, sallon ndenje dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat e shtruara me qilim kanë një krevat dopio ose një krevat divan. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një frigorifer, një mini frigorifer dhe një stacion çaji/kafeje ofrohen si standard. Një telefon, një TV dhe WiFi shtojnë komoditetin e pushimeve. Mysafirët do të gjejnë edhe pantofla në dhomat e tyre. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh, një pasqyrë koti dhe rroba banjo janë në dispozicion për përdorim të përditshëm. Akomodimi ofron dhoma familjare dhe dhoma jo duhanpirëse.
 • Sport/Argëtim

  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezllonet dhe cadra dielli në tarracën e diellit ofrojnë një vend të mrekullueshëm për t’u çlodhur. Bar pranë pishinës shërben një përzgjedhje të pijeve freskuese. Shumëllojshmëria ofrohet nga gamën e gjerë të aktiviteteve sportive të ofruara në hotel, për shembull tenisi, bocce, volejboll plazhi, golfi dhe gjuajtja me hark. Me rrëshqitje në ajër, shëtitje me varkë me vozitje, kanoe dhe aquafit, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë për të zgjedhur. Udhëtarët mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë sportesh në ambiente të mbyllura në objekt, duke përfshirë një palestër, pingpong, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë. Opsione të ndryshme Wellness janë në dispozicion në akomodim, duke përfshirë një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie, trajtime masazhi dhe trajtime kundër plakjes. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë një disko, një klub për fëmijë, një disko për fëmijë dhe një klub nate.
 • Ushqimet

  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Hoteli ofron edhe snacks. Ndërtesa ofron pije dhe pije alkoolike pa alkool.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,