Sidekum Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hotel është e vendosur në rajonin Kumkoy 5 km në Side dhe 54 km nga aeroporti Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 197 në ndërtesat kryesore dhe annex. Dhoma standarde (një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma familjare (38m², dy dhoma gjumi të ndara, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private, tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, mini bar (rimbushja e ujit vetëm çdo ditë), arkë (pagesë shtesë), TV satelit dhe kanale muzikore, parket laminat, ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  All Inclusive – bufe i hapur për mëngjes, drekë, darkë, mëngjes në mëngjes dhe pasdite, snacks natën vonë, të gjitha pijet lokale dhe alkoolike dhe joalkoolike nga ora 10.00 – 24.00, akullore gjatë orëve të caktuara, Beach Snack Bar nga ora 10:00 – 17:00. Nuk përfshihen: të gjitha pije të importuara, verëra të veçanta, të gjitha pije në shishe dhe në kanaqe, lëngje frutash të freskëta, pije energjie, shërbim në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur, bar nga pishina dhe bar Lobby. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, floktari, telefon, faks, internet, qendra tregtare, Rent a Car janë me pagesë shtesë. Interneti WI-FI në hotel, dhoma dhe plazh është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit – me rërë, 400m nga hoteli, me shtretër dielli, cadra dielli, peshqir plazhi pa pagesë. Shërbimi i transportit nga hoteli në plazh disa herë në ditë pa pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, dy rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, pingpong, volej në plazhi. Me pagesë shtesë janë: masazh, bilardo, internet kafe dhe lojëra kompjuterike, sportet e ujit.
  Programet argëtuese gjatë ditës, garat në plazh dhe në pishinë, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04 – 12 vjeç, shesh lojërash për fëmijë, Mini Disco në mbrëmje.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,