Side Star Park Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hotel është e vendosur në Side krahinën 1 km në Side dhe 65 km nga aeroporti Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 228 në ndërtesat kryesore dhe aneks. Dhoma standarde (19m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma të mëdha (22m², një dhomë e madhe me krevat marinari dhe shtretër francez, një banjo, max.4pax), Dhoma familjare me dyer lidhës (28m², dy dhoma gjumi me dyert në mes, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë, dush, tharëse flokësh, ndarje të ajrit të ndarë, mini bar (ujë, pije freskuese dhe birrë rimbushur çdo ditë), arkë, TV satelit dhe kanale muzikore, ballkon.

 • Shërbimi:

  All Inclusive – bufe i hapur për mëngjes, drekë, darkë, meze të mëngjesit dhe pasdite, snacks natën vonë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale nga ora 10.00-24.00, akullore dy herë në ditë me bar pishinë, Beach snack bar deri në orën 18:00, restorante A’la Carte me rezervë në paraprakisht dhe një herë në një qëndrim në njërën prej tyre. Nuk përfshihen: të gjitha llojet e pijeve të importuara, verëra të veçanta, të gjitha pije në shishe dhe në kanaqe, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë, pije në Disko.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të brendshme dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, palestër, banjë turke, sauna, fushë tenisi, pingpong, volejboll plazhi. Me pagesë shtesë janë: masazh, bilardo, internet kafe dhe lojëra kompjuterike, sportet e ujit, prozhektor për fusha tenisi dhe mësime.
  Programet argëtuese gjatë ditës, garat në plazh dhe në pishinë, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga mosha 04-12 vjeç dhe klubi Junior nga 12-16 vjeç me aktivitete dhe programe të ndryshme.

  Renovimi: 2020

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazh privat 150m nga hoteli, me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli, peshqir plazhi pa pagesë. Ndryshimi i peshqirëve është me pagesë shtesë.

 • Restoranti kryesor me byfe të hapur, restorante A’la Carte: kuzhinë turke, restorant peshku, bare rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, fasadë flokësh, telefon, faks, internet, qendër tregtare, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Lidhja WI – FI në internet në hotel është pa pagesë deri në 2MB.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,