Side Star Elegance

From

Duration

Tour Type

SIDE STAR ELEGANCE – 5* – KUMKOY – SIDE

POZITA:
Hotel është e vendosur në Side krahinën 3 km në Side dhe Manavgat dhe 71 km nga aeroporti Antalisë.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 499 në ndërtesat kryesore dhe dy aneks. Dhoma standarde të vendosura në ndërtesat kryesore ose në shtretër (23-28m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma suita (35m², ndërtesë kryesore, dy dhoma gjumi të ndara, një banjo, max.3pax) (53m², duplex, në katin e poshtëm një krevat francez + krevat divan + banjo, dhoma gjumi lart me krevat francez dhe banjo me xhakuzi, ka dyert në mes kateve, max.4 + 1pax), Dhoma familjare (33m², shtepi ndertimi, dy dhoma gjumi me dyer ndermjet, nje banjo, maksimumi 4pax), notojne dhoma ne katin e nderteses kryesore te kopshtit (24m², hyrje direkte ne pishine, max.2apex, femijet nuk lejohen ne kete dhome ), Dhoma Terrace (28m², pamje nga deti kryesore ndërtimi, një dhomë gjumi, një banjo, tarracë, max.2 + 1pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, ajër të kondicionuar që punojnë në disa orë sipas kushteve atmosferike, mini bar (ujë, pije freskuese dhe birrë rimbushur çdo ditë), kazan, dysheme laminat, kasaforte, TV satelit dhe kanale muzikore , Lidhje interneti WI-FI deri në 2Mb, ballkon.

SHËRBIMI:
Ultra All Inclusive- bufe i hapur për mëngjes, drekë, darkë, meze të mëngjesit dhe pasdite, bufe vonë natën, akullore në pasdite, lëng frutash të freskëta vetëm për mëngjes, mini bar në dhoma, restorante A’la Carte me rezervë paraprakisht dhe vetëm një restorant mund të përdoret një herë një qëndrim, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara vendore dhe disa standarde. Nuk përfshihen: pije luksoze të importuara, verëra të veçanta.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor me byfe të hapur, restorante A’la Carte: restorante turke, italiane, kineze dhe peshku, bare rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, fasadë flokësh, telefon, faks, internet, qendër tregtare, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Lidhja WI – FI në internet në fusha të përgjithshme deri në 2MB.

PLAZHI:
Hoteli posedon plazhin me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli, peshqir plazhi pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të brendshme dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, palestër, banjë turke, sauna, fushë tenisi, pingpong, volejboll plazhi. Me pagesë shtesë janë: masazh, bilardo, internet kafe dhe lojëra kompjuterike, sportet e ujit, prozhektor për fusha tenisi dhe mësime. Programet argëtuese gjatë ditës, garat në plazh dhe në pishinë, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga mosha 04-12 vjeç dhe klubi Junior nga 12-16 vjeç me aktivitete dhe programe të ndryshme.

RENOVIMI:2015

www.sidestarhotels.com

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,