Side Star Beach Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hotel është e vendosur në Side krahinën 1 km në Side dhe Manavgat dhe 65 km nga aeroporti Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 266 në një ndërtesë kryesore. Dhoma standarde (19m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma familjare (28m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax) dhe 2 dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, mini bar (ujë, pije të freskëta rimbushur çdo ditë), kettle, kasafortë, TV satelitor dhe kanale muzikore dhe ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive- bufe i hapur për mëngjes, drekë, darkë, meze të mëngjesit dhe pasdite, shuplakë natën vonë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale nga ora 10.00-24.00, akullore dy herë në ditë me bar pishinë, pije në Beach snack bar deri në orën 18.00, restorante A’la Carte me rezervë në paraprakisht dhe një herë në një qëndrim në njërën prej tyre. Nuk përfshihen: të gjitha llojet e pijeve të importuara, verëra të veçanta, të gjitha pije në shishe dhe të konservuara, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë, pije në Disko.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, banjë me avull, pingpong. Me pagesë shtesë janë: sportet e ujit, bilardo, bowling, qendra e bukurisë dhe masazh. Programet argëtuese gjatë ditës, garat në plazh dhe në pishinë, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04-12 vjeç me aktivitete dhe programe të ndryshme.

  RENOVIMI: 2014

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit me rërë, me shtretër dielli, çadra dielli, topwels plazh janë pa pagesë. Ndryshimi i peshqireve të plazhit është me pagesë shtesë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur, restorante A’la Carte: kuzhinë turke, italiane dhe restorant peshku, bare rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, floktari, telefon, faks, internet, qendër tregtare, Rent a Car janë pagesë shtesë. Lidhja WI – FI në internet në fushat e përgjithshme është pa pagesë deri në 2MB.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,