Sherwood Exclusive Lara

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
Ky hotel ndodhet rreth 3 km nga Lara dhe afërsisht 10 km nga qendra e Antalias dhe aeroporti.
Objektet
Hoteli është ndërtuar në vitin 2005. Akomodimi u ofron mysafirëve gjithsej 349 dhoma. Në ambientet me ajër të kondicionuar, udhëtarët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Shumica e kateve janë të aksesueshme me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel në vende publike i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës në dispozicion në hotel janë një restorant, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket dhe një dyqan suveniresh. Arsyet e akomodimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Objektet shtesë në krijimin përfshijnë një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Përveç kësaj, ofrohet një transferim.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat me qilim të shfaqë një krevat dopio ose një krevat king size. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një frigorifer, një mini frigorifer dhe një stacion çaji/kafeje sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Një telefon, një TV dhe WiFi shtojnë komoditetin e pushimeve. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë dhënë për përdorim të përditshëm. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Udhëtarët mund të shijojnë një sërë pijesh freskuese në barin pranë pishinës. Në akomodim ofrohen një sërë aktivitetesh sportive, si bocce, volejboll plazhi, volejboll, basketboll, golf i çmendur dhe gjuajtje me hark, ose me pagesë, tenis. Shumë opsione sportive janë në dispozicion, duke përfshirë sportet ujore të tilla si shëtitje me varkë me vozitje, kanoe dhe aquafit. Për një tarifë, mund të shijoni gjithashtu ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë me motor, shëtitje me varkë banane, lundrim dhe katamara. Institucioni ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong, shigjeta, bowling, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo. Hoteli ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie, trajtime kundër plakjes dhe një dhomë me diell, ose me pagesë, trajtime masazhi dhe aplikime Ayurveda. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë, një disko për fëmijë dhe një klub nate.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Opsione të veçanta të kuzhinës, të tilla si pjata vegjetariane, ofrohen në akomodim. Snacks mund të jenë të gëzuar në krijimin. Pijet janë të përfshira në çmim për mysafirët. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.
Pagesa
Në hotel pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,