Sherwood Exclusive Kemer

From

Duration

Tour Type

SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER – 5* – GOYNUK – KEMER

POZITA:
Hotel është e vendosur në rajonin Goynuk, 9 km nga Kemer, 45 km nga qendra e qytetit Antalia dhe 55 km nga aeroporti i Antalia.

VENDOSJA:
Numri total i dhomave 492 në 45 vila (dy ose tre kate). Dhomat standarde (29m², një dhomë gjumi me krevat dopio ose frëngjisht + një krevat divan, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma Superior (35m², një dhomë gjumi me krevat dopio ose frëngjisht, një shtrat të vetëm dhe një divan, (35m², një dhomë gjumi me një krevat francez + një shtrat të vetëm), dhoma gjumi (29m², një dhomë gjumi me një krevat francez + një divan, një banjo, max.2 + 1pax) Dhoma luksoze (29m², një dhomë gjumi me një krevat francez + një krevat divan, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma luksoze luksoze (35m², një dhomë gjumi me një krevat divan, një banjo, max.3 + 1chd) (58 – 70m², dy dhoma gjumi me dyert në mes, dy banjo, max.4pax), Swim up dhoma (35m², një dhomë gjumi dhe një banjo , max.2pax, qasje direkte në pishinë), Familja Duplex (60-70m², që ndodhet në ndërtesën kryesore, pamje nga toka, një dhomë ulëse në katin e parë, mund të jetë dhoma gjumi me dy krevate divan, në katin e dytë, një frëngjisht b kati i dyfishtë (60-70m²), i vendosur në katin e parë të ndërtesës, një dhomë ulëse në katin e parë, mund të jetë dhoma gjumi me dy krevate divan, në katin e dytë, një krevat francez, banjo , max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, dysheme laminat (vetëm dhomat e kateve të para kanë dyshemetë qeramike), mini bar (ujë, ), çaj, kafe dhe çaj të vendosur, kuti të sigurt, TV satelit dhe kanale muzikore, lidhje interneti Wi-Fi në dhoma është pa pagesë, ballkon ose terracë.

SHËRBIMI:
Shërbim i hapur për të gjitha shërbimet gjithëpërfshirëse për mëngjes, mëngjesin e hershëm, mëngjesin e vonshem, drekë, , ëmbëlsira pasdite, shërbim akullore në kohë të caktuar, darkë, , Pijetore, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara vendore dhe standarde janë pa pagesë. Me pagesë shtesë janë pije speciale të importuara, pije në shishe, vera speciale, lëngje frutash të freskëta (përveç mëngjesit), restorantet e A’la Carte janë me rezervim paraprakisht dhe me pagesë shtesë, pije energjie, shërbim në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor Fusions – restorantet e A’la Carte: Kuzhina turke-turke, Basilliko – Kuzhina italiane, Mama Cocha Fish – Peshku dhe Weribashi – Kuzhina kineze, bar lobi, bar Vitamini, bare nga pishina dhe plazhi. Shërbimi mjekësor, babysitting, lavanderi, karrige flokësh, qendër tregtare, internet kafe dhe lojëra kompjuterike, me qira një makinë janë të ngarkuar me pagesë. Interneti Wi-Fi në të gjithë hotelin është pa pagesë.

PLAZHI:
Plazhi privat i hotelit, guralec dhe rërë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqirë pa pagesë. Pavionet private janë me rezervim paraprakisht dhe me pagesë shtesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të hapur për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje në ujë, palestër, banjë turke, sauna, fusha tenisi, pingpong, mini golf, basketboll, volejboll plazhi janë pa pagesë. Sportet e ujit, masazh, SPA & Qendra e Bukurisë, reflektor për fusha tenisi, bilardo, lojëra kompjuterike janë pagesë shtesë. Programet e muzikës janë shumë të pasura gjatë ditës dhe tregojnë programet dhe garat në në mbrëmje. Ka mini klub për fëmijët nga 04-12, dhe klub adoleshent nga 13 – 17 vjeç.

www.sherwoodhotels.com.tr

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,