Sherwood Dreams Resort

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Bogazkent, 50km nga qendra e qytetit të Antalisë dhe 40km nga aeroporti i Antalisë, fshati më i afërt është 5km.

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave është 304 në një ndërtesë kryesore me katër krahë. Dhomat standarde (27m², një dhomë gjumi – krevat francez ose dy shtretër twin + një krevat të vetme, një banjo, max.2+2pax), Family room  (45m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max4pax) Dhomat Deluxe (32m², një dhomë më të madhe me Jacuzzi në ballkon ose në dhomë, max.2pax), Dhomë e Madhe (35m², një dhomë gjumi me një krevat francez + një shtrat të vetëm, një banjo, max.2 + 2pax) dhoma me hendikep. Të gjitha dhomat në hotel janë me banjo konceptuale të hapur me dush, tharëse flokësh, sistem qendror të klimës që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (ujë, pije freskuese dhe rimbushet çdo ditë), çaj, kafe, kasaforta TV satelitor dhe kanale muzikore, internet WI-FI, parket laminat, ballkon ose tarracë.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – shërbimi me bufe të hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, mëngjes i lehtë në mëngjes dhe në orët e pasditës, dreka, darka, mëngjes i lehtë në orët e vona, akullore, të gjitha pijet standarde alkoolike dhe jo-alkoolike nga ora 10:00-24:00, mini bar në dhomë, lëngu i freskët vetëm për mëngjes, Restorante A’la Carte me rezervim paraprakisht dhe vetëm një herë në një restorant në javë, vetëm pije lokale në Disco club. Nuk përfshihen: Pije speciale të importuara luksoze, të gjitha pije në shishe, vera speciale, lëngje frutash të freskëta (vetëm për mëngjes pa pagesë), pije të importuara pas orës 24.00, pije energjetike, shërbim në dhomë, pije të importuara në Disco club.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, kopshti për fëmijë, qendra për fitness, sauna, banjë Turke, terren tenisi, volejboll, basketboll, volejboll plazhi, gjimnastikë. Me pagese: të gjitha sportet ujore, ndriçimi për teren tenisi, mjetet për tenis, orët për tenis, shkolla e zhytjes, qendra SPA, qendra estetike.
  Programe argëtuese gjatë ditës, gara të ndryshme pranë pishinave dhe në plazh, show programe në mbrëmje. Programe speciale për fëmijë në mini klub për moshën 04-12 vjet.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat me rërë, shtretërit, ombrellat e diellit dhe peshqirët janë pa pagesë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor për shërbime të bufesë së hapur, restorantet A’la Carte Safran – kuzhinë Turke, Sapore (Kuzhinë Italiane), bare, Snack bare përgjatë tërë kompleksit hotelierik, Disco. Me pagesë: mjeku, pastrimi i rrobave, pastrimi kimik, telefoni, faksi, interneti dhe lojërat kompjuterike, qendra tregtare, kujdestare e fëmijëve, rent a car, floktari. WI-FI në tërë hotelin është pa pagesë.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  7

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,