Sheraton Grand Hotel Dubai

From

Duration

Tour Type

I ndodhur në rrugën Sheikh Zayed në Dubai, Sheraton Grand Hotel është një hotel elegant, jo duhanpirës, që ofron pamje piktoreske të horizontit të Dubait. Ndodhet në një shëtitje 10 minuta larg stacionit të metrosë së Qendrës Botërore të Tregtisë. Ai përmban një pishinë në çati të kontrolluar nga temperatura dhe qasje falas në WiFi në të gjitha zonat.

Akomodimet moderne në Sheraton Grand Hotel Dubai kanë televizorë me ekran të sheshtë, krevat Sheraton Signature Sleep Experience® dhe aparate kafeje Nespresso®. Banjo me suitë përfshin një vaskë të njomur dhe pajisje banje Shine Sheraton™.

Për një përvojë tërheqëse të ngrënies, shkoni te FEAST, ose shfletoni në internet në kafenenë e lobit &More by Sheraton. Kjo pronë është e pajisur me një qendër fitnesi moderne që shtrin pamje panoramike mbi qytet. Një banjë relaksuese është gjithashtu në dispozicion në faqen.

Burj Khalifa dhe Dubai Mall mund të arrihen në 20 minuta me metro. Qendra Ndërkombëtare e Konventave dhe Ekspozitave të Dubait është pikërisht përballë rrugës. Aeroporti Ndërkombëtar i Dubait është 20 minuta me makinë larg.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 8.8 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,