Seven Seas Hotel Life

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Göynük, 7 km në Kemer dhe 45 km prej aeroportit të Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 296 dhoma në ndërtesën kryesore dhe në bungalow. Dhoma standarde në ndërtesën kryesore (25m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax, pamje nga deti ose toka), Dhome familjare me pamje nga kopshti në ndërtesëen kryesore (31m², dy dhoma gjumi me derë lidhëse, një banjo, max.2 + 2pax), Dhoma superiore me pamje nga kopshti (50m², një dhomë e madhe me krevat francez + dy krevat divan + një krevat fëmijësh, një banjo, max.4pax), Bungalow Standard dhoma (25m², , një banjo, max.2 + 1pax), Bungalow Dhoma familjare (50m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat janë të pajisura me banjo private me dush, tharëse flokësh, telefon me banjo, ambiente qendrore të ajrit që punojnë sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, dysheme qeramike, kasaforte, mini bar (pije freskuese, ujë dhe birra, të rimbushur cdo ditë), kettle, caj dhe kafe, LCD TV satelitor dhe kanale muzikore, lidhje interneti Wi-Fi.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra all inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes vonëshëm, drekë, ushqimë të lehtë mbasdite, ëmbëlsira dhe çaj dhe kafe, darkë, ushqim i lehtë në mesnatë. Pije vendore dhe disa të importuara pije alkoolike, pije të lehtë, pije të nxehtë, lëng frutash të freskëta vetëm për mëngjes, beach snack bar nga 10:00 – 24:00, A’la Carte restorantët janëme rezervim paraprak dhe njëherë gjatë qëndrimit (Italian dhe Turke). Nuk përfshihen në cmim: pije luksoze të importuara, të gjitha pijet në kanaqe dhe shishe, verërat speciale, lëngje frutash të freskëta, pije energjike, restorante A’la Carte peshku me rezervim paraprakisht dhe me pagesë shtesë, shërbim në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor në ndertësen kryesore për shërbimin bufe të hapur, A’la Carte restorantet – peshkë, Turke dhe Italiane, bare në pjesë të ndryshme të kompleksit të hotelit. Qendra tregtare, floktari, mjeku, kujdestarë për fëmijë, shërbim në dhomë, lavanderi dhe pastrim kimik, lojërat kompjuterike, telefon, faks, internet, rent a car me pagesë shtesë. Lidhje Wi-Fi internet në të gjitha dhomat dhe rreth hotelit është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Plazhi është me guralecë të gjatë dhe me rërë me peshqir, shtretër dielli, cadra dielli falas. Pavionet private me rezervime paraprakisht dhe me pagesë shtesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  pishina të jashtme dhe pishinë për fëmijët .rrëshqitëse në ujë, palestër, sauna, banjo turke, fusha tenisi, ndricim për fusha tenisi, volejboll plazhi, shigjetat, pingpong, gjimnastikor. Me pagesë shtesë : motorizuar sportet e ujit, shkollë zhytjeje, masazh, qendër Wellness, mësime te tenisit, pajisjet për tenis, bilardo dhe lojërat kompjuterike. Programet argëtuese gjatë ditës dhe në programet e tregojnë në mbrëmje. programe të veçanta për fëmijët në Kids World – mini club me seksione për foshnjat (pishinë me thellesi 35cm për fëmijë , dhomë gjumi, mother corner , dhomë për luajtur, shesh lojërash të hapur ….), këndi për fëmijët nga 05 – 16years vjetër (një tjetër pishinë për fëmijët thellësi 60cm. slides ujë, Lego dhomë lojë, dhomë aktivitet, stacioni luajnë dhe lojra PC dhomë, kinema, shesh lojërash të hapur, bare mur, trampoline).


  RENOVIMI: 2019/20 (Pjesërisht)

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,