Seven Seas Hotel Blue

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
Hoteli ndodhet 10 metra larg plazhit në zonën Titreyengol, rreth 4 km larg qytetit të Manavgat dhe 6 km në lindje të resortit Side. Ka disa pajisje lokale afër hotelit dhe transporti publik është i disponueshëm brenda pak metrash nga hyrja. Aeroporti i Antalias është afërsisht 75 km larg.
Objektet
Hoteli është ndërtuar në vitin 1987. Ndërtesa përbëhet nga gjithsej 357 dhoma. Udhëtarët janë të mirëpritur në holl. Vizitorët kanë akses në internet pa tel (pa pagesë shtesë). Opsione të ndryshme gastronomike janë në dispozicion, duke përfshirë një restorant, një kafene dhe një bar plazhi. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Arsyet e akomodimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në hotel përfshijnë një dhomë TV dhe një dhomë lojrash. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë staf shumëgjuhësh, shërbim për kujdesin e fëmijëve, makina me qira, shërbim në dhomë, shërbim lavanderie dhe parukeri. Një projektor, një tabelë dhe stilolapsa mund të gjenden në zonën e konferencës. Leksionet, prezantimet ose takimet mund të mbahen në një nga 5 sallat e konferencave.
Dhomat
Dhomat kanë ajër të kondicionuar dhe një banjo. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Guests do të gjeni gjithashtu një stacion çaji / kafeje të përfshirë si standard. Një telefon, një TV dhe WiFi (pa pagesë shtesë) sigurojnë rehati optimale. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Pajisjet në banjo përfshijnë një dush. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Ndërtesa ofron dhoma jo duhanpirëse.
Sport/Argëtim
Akomodimi përmban një pishinë të hapur dhe një pishinë për fëmijë. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezlonget dhe cadra dielli janë ideale për relaksim. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Në hotel ofrohen një sërë aktivitetesh sportive, si volejboll plazhi, basketboll dhe golf i çmendur, ose me pagesë, tenis. Adhuruesve të sporteve ujore u ofrohet gjimnastikë në ujë. Institucioni ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong, shigjeta dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo. Ofrohen një sërë objektesh Wellness, të tilla si sauna, banjë me avull dhe hamami me anë të “addData”:}. Për një tarifë, udhëtarët mund të përfitojnë edhe nga një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një argëtim program, muzikë live, një disko dhe një disko për fëmijë
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Kuzhinë të veçantë dietetike dhe ushqime pa gluten mund të përgatiten sipas kërkesës. Akomodimi gjithashtu ofron snacks. Zgjedhja e pijeve përfshin pije pa alkool dhe pije alkoolike.
Pagesa
Në hotel pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,