Senza The Inn Resort & SPA

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Turkler, 15 km në qendër të qytetit Alanya dhe 100 km nga aeroporti Antalya.

   

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave 425. Dhoma standarde (24m², një dhomë gjumi me krevat francez + një shtrat të vetëm, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma familjare duplex (30m², dhoma gjumi në çdo kat si galeri, Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon fiks direkt, mini bar (pije joalkoolike dhe ujë në check-in, pastaj vetëm ujë), arkë (pagesë shtesë), TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – Restoranti kryesor me byfe të hapur , drekë, darkë, darkë në mëngjes dhe çaj pasdite, kafe, ëmbëlsira, rostiçeri në mesnatë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara lokale dhe disa standarde, nga ora 10.00 deri në orën 24.00, restorantet A’La Carte me rezervim tre ditë më parë dhe një herë në një qëndrim, plazh dhe shërbim të snacks nga ora 10:00 deri në 17:00, akullore gjatë disa orëve të caktuara. Nuk përfshihen: pije të importuara të cilat nuk janë në listë, të gjitha pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur , restorante A’la Carte: Fish Inn – restorant peshku, Turk Inn – kuzhinë turke, bar lobi, bar pishine, bar në plazh. Mjeku në kërkesë, lavanderi, babysitting, floktari, telefon, faks, internet, lojërat kompjuterike, qendra tregtare, Rent A Car pagesë shtesë. Lidhje interneti WI – FI është pagesë shtesë

   

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, 400m nga Hotel, guralec, me shtretër dielli dhe cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë. (Ka një tunel në plazh, ose mysafirët mund të përdorin shërbimin e transportit pa pagesë.)

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina për fëmijë dhe të rritur, pishina për fëmijë, shesh lojërash, palestër, banjë turke, sauna, banjë me avull, pingpong, fushë tenisi, volejboll plazhi. Tarifa shtesë janë: sportet e ujit, prozhektor për fushë tenisi, bilardo, SPA & qendra e bukurisë, masazh. Programet zbavitëse gjatë ditës, garat, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04 -13 vjeç, shesh lojërash për fëmijë, mini disko në mbrëmje.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,