Sensitive Premium Resort & Spa

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është e vendosur në Bogazkent, Belek regjionin, 40 km larg nga aeroporti i Antalyas dhe 50 km larg nga qyteti i Antalias.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 402 dhoma. Dhoma standarde (36m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma familjare (48 m², dy dhoma gjumi me derë në mes, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror të klimatizimit , telefon me dalje direkte, mini bar (pije e freskta dhe ujë rimbushen çdo ditë), kettle, set per kafe dhe çaj, arke, dysheme me laminat, TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon. Internet WI-FI.

 • Shërbimi:

  Ultra all Inclusive- 24 orë shërbimi me ushqim dhe pije – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, dreke,darke, ushqim te lehte gjate dites dhe gjatë natës të vonë, bufe dietale dhe për fëmijë,  të gjitha pijet standarde nga importi lokale alkoolike dhe jo alkoolike, akullore gjatë dites. Nuk përfshihen: pije të speciale nga importi, verërat speciale, verërat nga importi, pijete fresketa, pijet në shishe, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak, shërbimi në dhomë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme për të rriturit dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, banjë Turke, sauna,qendër fitnesi, banjo me avull, ping pong,volejboll plazhi, basketboll janë pa pagesë. Me pagesë: Masazh, sportet ujore, SPA&Wellness.

  Programet argëtuese gjatë ditës, gara pranë pishinës dhe në plazh, në mbrëmje show programe. Mini klube për fëmijë nga mosha 04-12 vjet.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat me rërë, 400m nga hoteli, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur A’la Carte restorantet – kuzhinë Turke, kuzhinë Italiane dhe Resturant Peshku, bare rreth kompleksit të hotelit Me pagesë janë: mjeku, larja rrobash dhe hekurosja, kujdestari fëmijëve, floktari, telefon, faks, interneti, qendra tregtare, rent a car. WI-FI interneti zonat e përgjithshme është pa pagesë.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,