Selectum Luxury Resort

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
Ky hotel modern luksoz ndodhet menjëherë pranë plazhit me rërë të Belekut dhe është i rrethuar nga peizazhe, të cilat janë nën mbrojtjen e natyrës. Nga këtu deri në qendrën turistike të Kadrive është rreth 5 minuta me makinë. Ekziston edhe një lidhje e mirë me minibus me qendrën e Belekut, rreth 6 km nga hoteli.
Objektet
Hoteli është ndërtuar në vitin 2008. Ndërtesa u ofron udhëtarëve gjithsej 292 dhoma. Shumica e kateve mund të arrihet me ashensor. Pajisjet përfshijnë një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për mysafirët në vende publike. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në akomodim janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi, një kafene, një bar dhe një pijetore. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Ekziston edhe një kopsht. Objektet shtesë në hotel përfshijnë një dhomë TV. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e ndërmarrjes. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë asistencë mjekësore, shërbim në dhomë, shërbim lavanderie dhe parukeri.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Pajisjet standarde të shumicës së dhomave përfshijnë një ballkon. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat kanë një krevat dopio ose një krevat king-size. Pajisje të tjera të rezervuara përfshijnë dhoma gjumi të veçanta. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një grup hekurosje është gjithashtu në dispozicion për lehtësinë e udhëtarëve. Shtesat e vogla, duke përfshirë aksesin në internet, një telefon, një TV, një radio dhe WiFi (pa pagesë shtesë), kontribuojnë në një qëndrim të mrekullueshëm. Disa nga dhomat janë të përshtatura për përdoruesit e karrigeve me rrota. Banjat janë të pajisura me dush, vaskë dhe vaskë të nxehtë. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Është gjithashtu e mundur për të përdorur loungers dielli në tarracë dielli. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Bar pranë pishinës shërben një përzgjedhje të pijeve freskuese. Ata që dëshirojnë të shijojnë sporte gjatë pushimeve mund të shijojnë gjuajtjen me hark në vend. Për një tarifë, tenisi është gjithashtu në dispozicion. Një palestër dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bowling, janë ndër opsionet e sportit dhe të kohës së lirë të disponueshme në akomodim. Hoteli ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një spa dhe një dhomë me diell, ose me pagesë, një sauna, një banjë me avull dhe trajtime masazhi. Argëtimi dhe argëtimi ofrohen nga një disko.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme.
Pagesa
Në ndërmarrje pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,