Seher Sun Palace Resort & Spa

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hotel është e vendosur në regjionin Evrenseki 6 km në Side dhe 70 km nga aeroporti Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 287. Dhoma standarde (32m², nje dhome gjumi, nje banjo, max.2 + 1pax), dhomat e familjes (42m², dy dhoma gjumi me dyert rrëshqitëse në mes, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë dhe tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë dhe pije freskuese rimbushur çdo ditë), arkë (pagesë shtesë), dysheme laminat, TV satelitor LCD dhe kanale muzikore, ballkon.

 • Shërbimi:

  All Inclusive- bufe i hapur për mëngjes, drekë, kafe pasdite, kohë tortë dhe çaj, darkë, darkë në natën e vonë, akullore gjatë orëve të caktuara, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale prej orës 10.00 – 24.00, bar nga plazhi prej orës 10.00 deri në orën 17.00. Nuk përfshihen: të gjitha pije të importuara, të gjitha pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, verëra të veçanta, shërbim në dhomë, restorante A’la Carte me rezervë paraprakisht dhe pagesë shtesë, të gjitha pijet në disko.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, katër rrëshqitje në ujë, palestër, banjë turke, sauna, banjë me avull, fushë tenisi, pingpong, volejboll plazhi, basketboll, kungull, mini golf. Me pagesë shtesë janë: masazh, bilardo, internet kafe dhe lojëra kompjuterike, sportet e ujit, prozhektor për fusha tenisi dhe mësime. Programet argëtuese gjatë ditës, garat në plazh dhe në pishinë, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04 – 12 vjeç me aktivitete dhe programe të ndryshme, Mini Disco në mbrëmje.

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, (300m nga hoteli), guralec dhe rërë, me shtretër dielli, cadra diellore, peshqirët janë pa pagesë. Ndryshimi i peshqirëve është me pagesë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur, Restorantet A’la Carte – turke, Ushqim deti, bare, Disco club. Mjeku, babysitting, telefon, faks, internet, lojëra kompjuterike, lavanderi, pastrim kimik, hekurosje, qendër tregtare, Rent a Car janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në zonën e Lobit dhe në dhomat është pa pagesë.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,