Seher Resort & Spa

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Ky hotel ndodhet pikërisht buzë plazhit në një vend të përsosur buzë detit Mesdhe, me akses në plazhin më të mirë të zonës. Ndodhet 6 km nga Side, 10 km nga Manavgat dhe 55 km nga Aeroporti i Antalias.
 • Objektet
  Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për udhëtarët. Shumica e kateve janë lehtësisht të arritshme me ashensor. Qasja në internet pa tel (pa pagesë shtesë) është në dispozicion për mysafirët në vende publike. Opsione të ndryshme gastronomike janë në dispozicion, duke përfshirë një restorant dhe një bar. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Veçoritë shtesë në ndërmarrje përfshijnë një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore, kuzhine dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat kanë një krevat dopio ose një divan. Pajisje të tjera të rezervuara përfshijnë dhoma gjumi të veçanta. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Mysafirët do të gjejnë gjithashtu një mini frigorifer të përfshirë si standard. Një telefon, një TV dhe WiFi (pa pagesë shtesë) shtojnë komoditetin e pushimeve. Pajisjet në banjo përfshijnë një dush. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Në hotel ofrohen një sërë aktivitetesh sportive, si tenis, bocce dhe volejboll plazhi, ose me pagesë, basketboll. Institucioni ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull palestër, pingpong, shigjeta dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo dhe bowling. Ofrohen një sërë objektesh Wellness, të tilla si sauna dhe hamami, sjellin”,”addData”:}. Për një tarifë, udhëtarët mund të përfitojnë gjithashtu nga një spa, një banjë me avull, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Akomodimi gjithashtu ofron snacks. Zgjedhja e pijeve përfshin pije pa alkool dhe pije alkoolike.
  Pagesa
 • Në hotel pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  7

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,