Sealife Kemer Resort

From

Duration

Tour Type

Rreth Sealife Kemer Resort
Vendndodhja
Ky hotel ndodhet në breg të detit, pikërisht në breg, dhe të ftuarit kanë bukuritë unike të Mesdheut në këmbët e tyre. Vizitorët do të gjejnë qendrën e qytetit të Kemerit dhe qendrën turistike vetëm 5 minuta larg. Është 50 km nga Aeroporti i Antalias.
Objektet
Hoteli është ndërtuar në vitin 2004. Mysafirët janë të mirëpritur në akomodimin, i cili ka gjithsej 363 dhoma. Në ambientet me ajër të kondicionuar, udhëtarët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Shumica e kateve mund të arrihet me ashensor. Pajisjet përfshijnë një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel në vende publike (me një tarifë) i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në hotel janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi, një kafene dhe një bar. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Arsyet e akomodimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Objektet shtesë në krijimin përfshijnë një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë shërbimin e kujdesit të fëmijëve, ndihmë mjekësore, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Njësitë e akomodimit me qilima të shfaqë një krevat dopio. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Mysafirët do të gjejnë gjithashtu një mini frigorifer të përfshirë si standard. Qasja në internet, një telefon dhe një televizor shtojnë komoditetin e pushimeve. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Mund të rezervohen edhe banjot me akses për karriget me rrota.
Sport/Argëtim
Ka një numër pishinash në dispozicion të udhëtarëve me 2 pishina të brendshme dhe 3 pishina të jashtme, si dhe një zonë noti për fëmijë. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezlonget dhe cadra dielli janë ideale për relaksim. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Mysafirët në akomodim mund të zgjedhin nga një sërë opsionesh për sportet ujore, të tilla si shëtitje me varkë me vozitje dhe aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë me motor, shëtitje me varkë banane, kanoe, lundrim dhe zhytje. Institucioni gjithashtu u ofron entuziastëve të sportit një gamë të gjerë aktivitetesh në ambiente të mbyllura, duke përfshirë një palestër, pingpong, bilardo, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë. Hoteli ofron një sërë shërbimesh në zonën e Wellness, të tilla si një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami dhe një dhomë me diell, dhe me një tarifë shtesë, trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
Ushqimet
Opsionet e hotelierisë në dispozicion në akomodim përfshijnë gjysmë bordi dhe gjithëpërfshirëse. Ushqimet e disponueshme përfshijnë mëngjes, drekë dhe darkë. Opsione të veçanta të kuzhinës, të tilla si kuzhina speciale dietike, ofrohen në ndërmarrje. Pijet janë të përfshira në çmim për udhëtarët. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.
Pagesa
Në hotel pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,