Seaden Valentine Resort & SPA

From

Duration

Tour Type

SEADEN VALENTINE RESORT & SPA – 5* – KUMKOY – SIDE (Adult +16)

POZITA:
Hoteli është i vendosur në regjionin Kumkoy, 4 km larg nga Side dhe 70 km nga aeroporti në Antalisë.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 200 dhoma në ndërtesën kryesore. 190 dhoma standarde (32m², një dhomë gjumi, një banjo, max. 3 persona), 10 dhoma Swim up (32m², një dhomë gjumi, një banjo, qasje të drejtpërdrejtë në pishinë, max. 3 persona). Te gjitha dhomat vijnë me një banjo private me dush, tharëse flokësh, ajër te kondicionuar, telefon, mini bar (rimbushet çdo ditë me ujë dhe pije të lehta), arkë (me pagesë), TV satelitor dhe kanale muzikore, dysheme me laminat, ballkon.

SHËRBIMI:
All Inclusive – pije për mirëpritje, bufe ne mëngjesi, mëngjes i vonshëm, drekë, ushqimë të lehtë në mëngjesm pasdite, darkë,dhe në mesnatë, të gjitha pijeve alkoolike dhe joalkoolike lokale, akullore në orë të caktuara, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak një herë gjatë qëndrimit. Nuk përfshihen: të gjitha llojet e pijeve të importuara, verëra të veçanta, shërbimi në dhomë, pije në ora 24:00 dhe pije në SPA& wellness.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor me bare bufe rreth kompleksit të hotelit, restorante A’la Carte – turke dhe italiane. Shërbimet mjek, lavanderi, telefon, faks, internet, makinave me qira ështëme pagesë shtesë. WI-FI në loby dhe vendet publike.

PLAZHI:
Hoteli posedon plazhin 200 metra nga hoteli, me rërë me guralec, shtretër dielli, cadra dhe peshqir në plazh janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina brendshme dhe te jashtme, palestër, volejboll plazhi, pingpong. Sportet e ujit, bilardo, masazh, SPA & Wellness Center është pagesë shtesë. Programe argëtuese gjatë ditës dhe në mbrëmje.

www.seadenhotels.com

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,