Seaden Sea World Resort & Spa

From

Duration

Tour Type

SEA WORLD RESORT & SPA – 5* – KIZILAGAC – MANAVGAT

POZITA:
Hoteli është i vendosur në regjionin Kızılağac, 15km nga Manavgat dhe 70km nga aeroporti i Antalisë.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 540 dhoma. Standard dhoma 420 (30m², 2+1pax), dhoma familjare 108 (50m², 2+2pax, dy gjumi me derë në mes), suita garden janë 6 (30m², 2+2pax, një dhomë e madhe me jakuzzi). Të gjitha dhomat posedojnë banjë private me dush/ vaskë dhe tharëse flokësh, ajër i klimatizuar i ndarë, telefon direkt, mini bar (me pije freskuse ne arritje pastaj rimbushur çdo ditë me ujë), arkë (me pagesë), TV satelitor me kanale muzikore, ballkon.

SHËRBIMI:
All Inclusive – bife e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, pasdite ushqim i lehtë, darka, akullore për drekë, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak, pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore. Nuk janë inkuadruar në koncept: pijet nga importi, lëngu i freskët nga frutat, verërat speciale, shërbimi në dhomë, pijet ne qendrën e bukurisë.

PËRMBAJTJA:
Restorant kryesor me bufe të hapur, shërbimi, A’la Carte restorantet Turk, Italian dhe lindjes së largët, bare përgjatë kompleksit hotelier. Mjeku, kujdestar i fëmijëve, larje rrobash, floktari, telefoni, faksi, internet, lojërat në kompjuter, qendra tregtare, rent a car janë me pagesë.

PLAZHI:
Plazhi i hotelit me rërë dhe guralecë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishinë e jashtme dhe brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, qendra fitness, banjë turke, saunë, tereni për tenis, volejboll, gjimnastikë, volejboll plazh, pingpong. Me pagesë janë: sportet ujore, bilardo, Fun Fair, masazhi dhe qendra e bukurisë. Program animues gjatë ditës, gara pranë pishinës dhe në plazh, show program në mbrëmje. Mini Klub për fëmijë.

www.hotelseaworldresort.com

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,