Seaden Sea Planet Resort & Spa

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Kizilot, 12km nga Manavgat dhe 72km nga aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 460. Dhomat standarde (28m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhomat standarde Comfort janë të njëjta me standardet, por me deti të drejtpërdrejtë nga katet e sipërme, dhoma familjare (48m², dy dhoma gjumi të ndara me derë në mes, një banjo, max.4pax) dhe 5 dhoma për personat me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat janë të pajisura me banjo private me dush dhe tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë, pije freskuese dhe birrë pas mbërritjes, përditshme rifreskuar me ujë), arkë(pagesë shtesë), TV satelitor dhe kanale muzikore, lidhje interneti Wi-Fi, ballkon.

 • Shërbimi:

  All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, pasdite ëmbëlsira, çaj, kafe, darka, ushqime të lehta në orët e vona, akullore gjatë ditës, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore, Beach Snack Bar nga 10:00 – 18:00, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak dhe njëherë gjatë qëndrimit. Me pagesë: të gjitha pijet nga importi, të gjitha pijet në shishe, lëngjet e freskëta frutash, verërat speciale, shërbimi në dhomë, të gjitha pijet në qendrën Wellness dhe Disko.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, qendër fitnesi, banjë Turke, saunë, ping-pong, volejboll plazhi. Me pagesë: Sportet ujore, qendër Wellness dhe e bukurisë, masazhi, biliardo.
  Programe argëtuese me ekipe profesionale gjatë ditës dhe show programe në mbrëmje, kinema, Mini klub për fëmijë me programe gjatë ditës dhe mini Disko në mbrëmje.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazh privat, me rërë, guralec, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor për bufe të hapur, A’la Carte Restorantet – Turk, Italian, Ushim Deti, Meksikan dhe e Lindjes së Largët, bare përgjat kompleksit hotelierik, Disko. Me pagesë: mjeku, kujdestare për fëmijë, floktari, telefon, faks, internet, lojëra kompjuterike, lajre rrobash dhe pastrimi kimik, qendër tregtare, rent a car. WI-FI internet është pa pagesë.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,